Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2019 - Backtid
Stigtomtaloppet 2019 2019-05-28 21:43:13
Backtid (från stämpling nedanför backen till toppen)OK Hällen


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Backtid 1 (2) 
    1   Fredrik Hegefors               Lag: Gott & Blandat  18 sek. (19)  
    2   Robert Åndberg                 Lag: GT 2            19 sek.       
    3   Hampus Almberg                 Lag: NSU runners 1   20 sek. (32)  
    4   Andreas Bergfors               Lag: KONTOREX AB     21 sek.       
        Tobias Snäll                   Lag: Sengångarna     21 sek.       
    6   Andréas Kågeman                -                    22 sek. (31)  
        Johan Lindholm                 -                    22 sek. (-)   
        Lucas Bergfors                 -                    22 sek.       
        Caroline Johansson             -                    22 sek.       
    10  Isabelle Johansson             -                    23 sek.       
    11  Ludwig Björnfot                -                    24 sek.       
    12  Robbin Kantarp                 Lag: Gott & Blandat  25 sek. (25)  
        Jan Johansson                  -                    25 sek. (29)  
        Anton Eriksson                 Lag: Sogeti 1        25 sek.       
        Michael Erensjö                Lag: Fokus-Era       25 sek.       
        Theodor Berg                   -                    25 sek.       
    17  Per Öberg                      Lag: Bryngelstorpsko 26 sek. (27)  
        Per Nilsson                    -                    26 sek. (31)  
        Peter Hollström                -                    26 sek. (31)  
        Emil Renfjäll                  -                    26 sek. (30)  
        Isak Anängen                   -                    26 sek.       
        Emanuel Eriksson               -                    26 sek.       
        Hugo Larsson                   -                    26 sek.       
        Peter Dahlberg                 Lag: Dibber 3        26 sek.       
    25  Henrik Anängen                 -                    27 sek.       
        William Björnfot               -                    27 sek.       
        August Hedin                   Lag: Team Hedin      27 sek.       
        Fanny Eriksson                 Lag: Sogeti 1        27 sek.       
        Diana Klevestedt               Lag: Fokus-Era       27 sek.       
    30  Albin Falk                     Lag: Bryngelstorpsko 28 sek. (28)  
        Claes Andersson                Lag: Sogeti 2        28 sek. (33)  
        Maciek Wieczorek               Lag: SSAB- Jerngänge 28 sek. (29)  
        Hugo Svensson                  Lag: Projektstyrning 28 sek.       
        Extra Extra                    Lag: Östras korta    28 sek.       
        Henrik Björnfot                -                    28 sek.       
    36  Marcus Steiner                 -                    29 sek. (30)  
        Chantelle Hesselberg           -                    29 sek. (30)  
        Natalie Åström                 Lag: Quattro formagg 29 sek. (31)  
        Royne Myrman                   -                    29 sek. (31)  
        Oscar Walldén                  -                    29 sek. (-)   
        Robin Stridh                   Lag: NSU runners 1   29 sek. (43)  
        Elin Schelin                   -                    29 sek. (32)  
        Titti Dahlgren                 Lag: Svårslaget 1    29 sek. (36)  
        Valter Hedin                   Lag: Team Hedin      29 sek.       
        Oscar Selander                 -                    29 sek.       
        Stephanie Nielsen              Lag: GT 1            29 sek.       
        David Nyquist                  Lag: Bryngelstorpsko 29 sek.       
    48  Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 30 sek. (32)  
        Johanna Engström               Lag: Projektstyrning 30 sek. (31)  
        Valdemar Nord                  -                    30 sek. (-)   
        Martin Nettelbladt             -                    30 sek. (32)  
        Jesper Mindemark               -                    30 sek. (31)  
        Jonas Karlsson                 Lag: Blommenhof Hote 30 sek. (32)  
        Nils Linder                    Lag: Team Cura       30 sek. (33)  
        Cajsa Alenius                  -                    30 sek.       
        Antonio Reyes                  Lag: SSAB Teknik pro 30 sek.       
        Mattias Herngren               Lag: Fokus Armada    30 sek.       
        Emil Öberg                     -                    30 sek.       
        Johan Andersson                Lag: KONTOREX AB     30 sek.       
        Jonah Stenils                  -                    30 sek.       
        Andreas Latif                  -                    30 sek.       
    62  Nina Ellmark                   -                    31 sek. (31)  
        Oscar Åström                   Lag: Quattro formagg 31 sek. (32)  
        Carro Bure                     Lag: Sogeti 2        31 sek. (-)   
        Daniel Jarmyr                  Lag: CTT Lag 1       31 sek. (-)   
        Johan Eriksson                 Lag: Rehns Runners   31 sek. (36)  
        Adrian Byström                 -                    31 sek.       
        Björn Lindqvist                Lag: SSAB Teknik pro 31 sek.       
        Frida Jarding                  Lag: NSU runners 1   31 sek.       
        Victor Rosman                  -                    31 sek.       
        Rasmus Öberg                   -                    31 sek.       
        Erik Segerberg                 -                    31 sek.       
        Gustav Teplan                  Lag: NSU runners 1   31 sek.       
        Ella Stenils                   -                    31 sek.       
        Lias Rehnström                 -                    31 sek.       
        Emil Lindkvist                 Lag: Superstars      31 sek.       
        Daniel Lexell                  Lag: LBS Lag 1       31 sek.       
        Anders Casselmar               Lag: Sogeti 3        31 sek.       
    79  Daniel Haglund                 -                    32 sek. (33)  
        Beatrice Bremsjö               Lag: Storslaget      32 sek. (40)  
        Rebecca Kågemalm               Lag: Östras långa    32 sek. (37)  
        Jonas Ek                       -                    32 sek.       
        Kenny Sandin                   -                    32 sek.       
        Ludvig Hedin                   Lag: Team Hedin      32 sek.       
        Markus Rehnström               -                    32 sek.       
        Martin Svensson                Lag: CTT Lag 1       32 sek.       
        Johan Bolin                    Lag: Sogeti 3        32 sek.       
        Raymond Zriek                  Lag: Superstars      32 sek.       
        Martin Martin                  Lag: Östras korta    32 sek.       
        Jonathan Elcar                 Lag: LBS Lag 2       32 sek.       
        Jenny Silfver                  Lag: Bedrövligt      32 sek.       
        Angela Norman                  Lag: Bedrövligt      32 sek.       
        Liv Kron                       -                    32 sek.       
    94  Matts Jansson                  Lag: Smärta          33 sek. (-)   
        Pontus Gustafsson              -                    33 sek. (34)  
        Marika Nylund Ek               Lag: Bryngelstorpsko 33 sek. (34)  
        Gullmar Bergman                -                    33 sek. (33)  
        Patrik Stenils                 Lag: Kunskapsskolan  33 sek. (34)  
        Albin Andersson                Lag: CA Byggkontroll 33 sek. (35)  
        Maria Bjärengren               -                    33 sek. (34)  
        Katarina Bergkvist             Lag: Samhällsbyggarn 33 sek. (44)  
        Edwin Selander                 -                    33 sek.       
        Anton Börjesson                Lag: NSU runners 2   33 sek.       
        Erik Kaill                     Lag: Martins kämpar  33 sek.       
        Lotta Björnfot                 Lag: LagEtt          33 sek.       
        Björn Larsson                  Lag: Mickes projekti 33 sek.       
        Sofia Holm                     Lag: Bryngelstorpsko 33 sek.       
        Fredrik Nilsson                Lag: Skavsta Flyers  33 sek.       
        Ali Soltani                    Lag: Flow            33 sek.       
        Yvonne Henningsson             Lag: Skavsta Goers   33 sek.       
        Maria Zeijlon                  Lag: Slottsspöken    33 sek.       
    112 Sandra Edhager                 Lag: Smärta          34 sek. (35)  
        Jimmy Österström               Lag: Kunskapsskolan  34 sek. (37)  
        Eva Lund                       Lag: ...och lust     34 sek. (36)  
        Johan Skeppstedt               Lag: Quattro formagg 34 sek. (38)  
        Christian Udin                 Lag: Samhällsbyggarn 34 sek. (36)  
        Martin Englund                 Lag: Martins kämpar  34 sek. (39)  
        Louise Baldwin                 Lag: Hillmountain Ru 34 sek. (36)  
        Sofia Johansson                Lag: Gott & Blandat  34 sek. (35)  
        Malin Jernberg                 -                    34 sek. (39)  
        Kenneth Fernström              Lag: Smärtmottagning 34 sek. (42)  
        Anna Ekholm                    -                    34 sek.       
        Johan Spång                    Lag: CTT Lag 2       34 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 34 sek.       
        Maria Norman                   Lag: Let´s Laget     34 sek.       
        Daniel Hjärtström              Lag: Sogeti 3        34 sek.       
        Mikael Selander                Lag: CTT Lag 2       34 sek.       
        Jonathan Kemi                  Lag: Fokus Armada    34 sek.       
        Anneli Söderholm               Lag: SSAB- Jerngänge 34 sek.       
        Linnéa Alexandersson           Lag: Blommenhof Hote 34 sek.       
        Linda Enell                    Lag: Skavsta Goers   34 sek.       
        Erik Svedlind                  -                    34 sek.       
        Sofia Nordkvist                Lag: Vårdens änglar  34 sek.       
        Jimmy Pettersson               Lag: Blommenhof Hote 34 sek.       
        Bo Ericson                     Lag: Vipers vackra   34 sek.       
        Max Remnert                    Lag: Naturrutan      34 sek.       
    137 Annika Hall                    Lag: CTT Lag 1       35 sek. (39)  
        Alexandra Ericsson Green       Lag: Alfalfagroddarn 35 sek. (36)  
        Mårthen Backman                Lag: Brevisskolan la 35 sek. (39)  
        Peter Calmén                   Lag: No More Vass    35 sek. (37)  
        Robert Andersson               Lag: Hillmountain Ru 35 sek. (37)  
        Jesper Moberg                  Lag: SSAB- Jerngänge 35 sek. (38)  
        Linda Folkesson                Lag: Gott & Blandat  35 sek. (40)  
        David Arogén                   -                    35 sek.       
        Fredrik Schenell               -                    35 sek.       
        Jesper Schönbeck               Lag: Flow            35 sek.       
        Elvira Wolfenstein             -                    35 sek.       
        Ugo Jadrijevic                 Lag: CTT Lag 2       35 sek.       
        Ann-Marie Kantarp              Lag: Åsidan 1        35 sek.       
    150 Hans Orbelius                  Lag: Kunskapsskolan  36 sek. (38)  
        Marie Skeppstedt               Lag: Quattro formagg 36 sek. (36)  
        Adele Palmqvist                -                    36 sek. (36)  
        Susanne Eriksson               -                    36 sek. (40)  
        Henrik Pettersen               -                    36 sek. (38)  
        Anna Hedin                     Lag: Team Hedin      36 sek.       
        Oliver Byström                 -                    36 sek.       
        Henrik Ericsson                Lag: LBS Lag 1       36 sek.       
        Denise Lundh                   Lag: GT 1            36 sek.       
        Lars Håsteen                   Lag: Dibber 4        36 sek.       
        Nelly Schmützer                -                    36 sek.       
        Anneli Mattson                 Lag: Smärta          36 sek.       
        Christine Christensen          Lag: Flow            36 sek.       
        Emma Andersson                 Lag: Blommenhof Hote 36 sek.       
        Simon Jakobsson                Lag: Blommenhof Hote 36 sek.       
        Birgitta Virgo                 -                    36 sek.       
        Alexandra Björklund            Lag: Bedrövligt      36 sek.       
        Annika Forssberg               Lag: Skavsta Goers   36 sek.       
    168 Martin Maksinen                Lag: Sogeti 2        37 sek. (39)  
        Mari Andersson                 -                    37 sek. (38)  
        Robert Fornstedt               Lag: Brevisskolan la 37 sek. (38)  
        Petra Janson                   Lag: Brevisskolan la 37 sek. (42)  
        Conny Andersson                Lag: CA Byggkontroll 37 sek. (37)  
        Jonas Thorsell                 Lag: Kungshem Runner 37 sek. (39)  
        Tobias Eriksson                Lag: Kungshem Runner 37 sek. (39)  
        Lina Björkborg                 Lag: Vipers vassa    37 sek. (39)  
        Jennifer Hultgren              -                    37 sek.       
        Hanna Anängen                  -                    37 sek.       
        Jimmy Nyström                  Lag: Mickes projekti 37 sek.       
        Mattias Bähr                   Lag: I nöd...        37 sek.       
        Stefan Petersson               Lag: Oldies but gold 37 sek.       
        Tuva Karlsson Sandberg         -                    37 sek.       
        Leif Forsberg                  Lag: SSAB- Jerngänge 37 sek.       
        Petra Nygren                   Lag: SSAB- Jerngänge 37 sek.       
    184 Jesper Broberg                 -                    38 sek. (39)  
        Emma Kantarp                   Lag: Gott & Blandat  38 sek. (41)  
        Sara Wirqvist                  Lag: VC Stadsfjärden 38 sek. (41)  
        Ulrica Gustafsson              -                    38 sek. (39)  
        Elsa Linder                    -                    38 sek. (41)  
        Johannes Wahlinder             Lag: Blommenhof Hote 38 sek. (40)  
        Jenny Wevel                    Lag: Grillmorsorna 5 38 sek.       
        Linda Nyström                  -                    38 sek.       
        Anna Gimlander                 -                    38 sek.       
        Pontus Schmützer               -                    38 sek.       
        Veronica Sterner               Lag: Bedrövligt      38 sek.       
        Anna Askbom-Husa               Lag: NSU runners 2   38 sek.       
        Jessica Sandberg               -                    38 sek.       
        Lars-Olof Lundström            -                    38 sek.       
        Maria Gottvall                 Lag: Skavsta Goers   38 sek.       
        Susanne Andersson              Lag: Brevisskolan la 38 sek.       
        Johan Eriksson                 Lag: Kungshem Runner 38 sek.       
        Julia Åhlfeldt                 Lag: NSU runners 2   38 sek.       
        Lina Lindqvist                 Lag: Alfalfagroddarn 38 sek.       
    203 Anders Lindgren                -                    39 sek. (39)  
        Ida Lindqvist                  Lag: Smärtmottagning 39 sek. (41)  
        Emma Hallkvist                 Lag: Kungshem Runner 39 sek. (40)  
        Gunnar Björkvall               Lag: Vipers vassa    39 sek. (47)  
        Marlene Bergman                Lag: Gott & Blandat  39 sek. (40)  
        Gabriela Villegas              Lag: Blommenhof Hote 39 sek. (41)  
        Veronica BLomqvist             Lag: Svårslaget 1    39 sek. (-)   
        Anders Hansson                 Lag: Sengångarna     39 sek.       
        Mikael Jahr                    Lag: LBS Lag 2       39 sek.       
        Henrik Rudsäter                Lag: Kyrklopporna 2  39 sek.       
        Veerle Larsson                 Lag: Brevisskolan la 39 sek.       
        Thea Mikaelsson                Lag: Gott & Blandat  39 sek.       
        Willie Kantarp                 -                    39 sek.       
    216 Markus Forsberg                -                    40 sek. (46)  
        Åsa Lindholm                   Lag: Mumintrollen vu 40 sek. (41)  
        Anders Stromberg               Lag: No More Vass    40 sek. (-)   
        Joel Öberg                     Lag: KONTOREX AB     40 sek.       
        Thomas Sättermon               Lag: Skutt           40 sek.       
        Lisette Mikaelsson             Lag: Gott & Blandat  40 sek.       
        Sandra Bergentoft              Lag: Stjärnorna på s 40 sek.       
        Lisa Söderlund                 Lag: Superstars      40 sek.       
        Mia Hansson                    Lag: Smärtmottagning 40 sek.       
        Maria Ekstrand                 Lag: Grillmorsorna 5 40 sek.       
        Ann-katrin Stromberg           Lag: No More Vass    40 sek.       
        Marie Lind                     Lag: VC Stadsfjärden 40 sek.       
        Jennie Andersson               Lag: Dibber 4        40 sek.       
    229 Renée Myrman                   -                    41 sek. (41)  
        Anna Philipsson                Lag: Gott & Blandat  41 sek. (42)  
        Lars Eriksson                  Lag: Sogeti 1        41 sek. (47)  
        Anders Lindholm                -                    41 sek. (52)  
        Andreas Claesson               Lag: Sogeti 3        41 sek.       
        Catrin Ahlin                   Lag: GT 3            41 sek.       
        Jenny Alm                      Lag: Stjärnorna på s 41 sek.       
        Jan Eckerdal                   Lag: The stars       41 sek.       
        Åsa Melin Kantarp              -                    41 sek.       
        Crister Modin                  Lag: Sogeti 3        41 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: NSU runners 2   41 sek.       
        Patrik Östlund                 Lag: Blommenhof Hote 41 sek.       
        Loke Döckner-Sjöberg           -                    41 sek.       
        Linda Karlsson                 -                    41 sek.       
        Karin Friberg                  -                    41 sek.       
        Tore Forssander                Lag: Rehns Runners   41 sek.       
        Frida Thunholm                 Lag: Grillmorsorna 5 41 sek.       
        Annelie Vestgöte               Lag: Grillmorsorna 5 41 sek.       
        Mikael Björklund               Lag: Naturrutan      41 sek.       
        Ann-louise Norberg             Lag: Naturrutan      41 sek.       
    249 Johanna Karlsson               Lag: Grillmorsorna 5 42 sek.       
        Vilgot Selander                -                    42 sek.       
        Jörgen Johansson               Lag: Skutt           42 sek.       
        Magnus Bäckmark                Lag: Samhällsbyggarn 42 sek.       
        Elin Lindkvist                 Lag: Kyrklopporna 1  42 sek.       
        Ulrika Zeinow                  Lag: LagEtt          42 sek.       
    255 berit laudon                   Lag: Svårslaget 1    43 sek. (45)  
        Helen Pahverk                  -                    43 sek. (44)  
        Camilla Johansson              Lag: Malmbryggshages 43 sek. (-)   
        Wilma Claesson                 Lag: Sogeti 1        43 sek.       
        Sara Keyser                    Lag: Mary's          43 sek.       
        Anja Vesterlund                Lag: VC Stadsfjärden 43 sek.       
        Björn Larsson                  -                    43 sek.       
        Rebecca Lindqvist              Lag: Blommenhof Hote 43 sek.       
        Kristin Pesonen                Lag: Brevisskolan la 43 sek.       
        Sofia Strömberg                Lag: EFF Queens      43 sek.       
        Lotta Karlsson                 Lag: LagEtt          43 sek.       
        Micke Vestin                   Lag: Mickes projekti 43 sek.       
        Johanna Lewerin                -                    43 sek.       
        Susanne Spörk                  Lag: Vårdens änglar  43 sek.       
        Madeleine Forsberg             Lag: Vårdens änglar  43 sek.       
        Malén Eneberg                  Lag: Vipers vackra   43 sek.       
    271 Tobias Brohlin                 -                    44 sek. (45)  
        Cecilia Norinder               Lag: Vipers vassa    44 sek. (-)   
        Marie Hult                     -                    44 sek. (54)  
        Maria Ljungblom                Lag: Samhällsbyggarn 44 sek. (-)   
        Maud Pettersson                Lag: LagEtt          44 sek.       
        Anna Döckner                   -                    44 sek.       
        Sara Santo                     Lag: Brevisskolan la 44 sek.       
        Jenny Fornstedt                Lag: Bryngelstorpsko 44 sek.       
        Anja Johansson                 Lag: GT 3            44 sek.       
        Elén Vestlin Jarlö             Lag: GT 1            44 sek.       
        Collette Evans                 Lag: Vipers vackra   44 sek.       
        Jagjiwan Singh                 Lag: Skavsta Flyers  44 sek.       
        Farah Hajalli                  Lag: Dibber 3        44 sek.       
    284 Maria Hövling                  Lag: Gott & Blandat  45 sek. (51)  
        Marie Broman                   Lag: Östras långa    45 sek. (-)   
        Anna Andersson                 Lag: CA Byggkontroll 45 sek. (47)  
        Elsa Pettersson                -                    45 sek.       
        Marie Thuland                  -                    45 sek.       
        Linda Edh                      Lag: Östras korta    45 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    45 sek.       
        Kristin Eriksson               Lag: Sogeti 1        45 sek.       
        Martina Adolfsson              Lag: Mary's          45 sek.       
        Lisa Haglund                   Lag: Mary's          45 sek.       
        Krister Eriksson               Lag: Hillmountain Ru 45 sek.       
        Dorna Jaberansari              Lag: EFF Queens      45 sek.       
        Camilla Lejdborg               Lag: Team Kiwi       45 sek.       
        Jeanette Öberg                 Lag: VC Stadsfjärden 45 sek.       
    298 Jenny Tjärnström               Lag: Vipers vassa    46 sek. (47)  
        Evelyn Lindholm                -                    46 sek. (53)  
        Jenny Mendel-Hartvig           Lag: Lästringe Alma  46 sek. (47)  
        Lina Lundström Öhmark          Lag: Malmbryggshages 46 sek. (48)  
        Vera Carlsson                  -                    46 sek.       
        Chermar Panyapit               -                    46 sek.       
        Anette Blixt Eriksson          Lag: Hillmountain Ru 46 sek.       
        Jenny Appel                    Lag: Skavsta Goers   46 sek.       
        Ylva Jansdotter                Lag: Kyrklopporna 1  46 sek.       
        Maria Wester                   Lag: CTT Lag 3       46 sek.       
        Hanna Hayd                     Lag: Hellmans rakete 46 sek.       
        Åsa Silvferberg                Lag: Dibber 4        46 sek.       
    310 Marie Frisk                    Lag: Vipers vassa    47 sek. (48)  
        Jorge Campusano                Lag: Malmbryggshages 47 sek. (51)  
        Alexander Ceder                Lag: ...och lust     47 sek. (52)  
        Ida Sundberg                   Lag: Sengångarna     47 sek.       
        Line Broberg                   -                    47 sek.       
        Catrin Selander                Lag: GT 3            47 sek.       
        Åsa Knutsson                   Lag: Martins kämpar  47 sek.       
        Roger Idemark                  Lag: Kunskapsskolan  47 sek.       
        Joakim Lindholm                Lag: Skavsta Flyers  47 sek.       
        Angelica Ceder                 Lag: I nöd...        47 sek.       
        Annki Johansson                Lag: Annkis guldisar 47 sek.       
        Kristina Hagfalk               Lag: LBS Lag 2       47 sek.       
        Selcen Sungur                  Lag: Dibber 3        47 sek.       
    323 Amanda Hoverman                -                    48 sek.       
        Kerstin Gustavsson             Lag: Storslaget      48 sek.       
        Marie Alexandersson            Lag: Blommenhof Hote 48 sek.       
        Matilda Ilvonen                Lag: Hellmans rakete 48 sek.       
        Leila Jaberansari              Lag: EFF Queens      48 sek.       
        Thomas Claesson                Lag: Rehns Walkers   48 sek.       
        Siv Karlsson                   Lag: Sengångarna     48 sek.       
        Susanna WinbergSundin          Lag: Alfalfagroddarn 48 sek.       
        Kerstin Vestergren             Lag: Team Cura       48 sek.       
        Maria Karlsson                 Lag: Mumintrollen vu 48 sek.       
        Vanessa Golden                 Lag: Stjärnorna på s 48 sek.       
    334 Milton Kron                    -                    49 sek.       
        Yonatan Kiros                  Lag: Flow            49 sek.       
        Susanna Jurstrand              Lag: EFF Queens      49 sek.       
        Kerstin Andersson              Lag: Let´s Laget     49 sek.       
    338 Sanna Danielsson               Lag: Skutt           50 sek.       
        Alexandra Eriksson             -                    50 sek.       
        Therese Sandin                 Lag: Mary's          50 sek.       
        Josefin Thorsten               -                    50 sek.       
        Lisbeth Strand Järpehag        Lag: Slottsspöken    50 sek.       
        Per Gustafsson                 Lag: CTT Lag 3       50 sek.       
        Amanda Allbyrne                Lag: Dibber 2        50 sek.       
    345 Anna Falk                      Lag: Bryngelstorpsko 51 sek.       
        Amanda Kjellberg               Lag: Team Cura       51 sek.       
        Jeanette Olsson                Lag: Team Kiwi       51 sek.       
        Linda Asplund                  Lag: Vårdens änglar  51 sek.       
    349 Per Larsson                    Lag: Samhällsbyggarn 52 sek.       
        Mikaela Sundqvist              Lag: NSU runners 2   52 sek.       
        Sebastian Åsberg               Lag: NSU runners 2   52 sek.       
        Catrin Norling                 Lag: Team Cura       52 sek.       
        Carl Ellström                  Lag: SSAB Teknik pro 52 sek.       
        Lena Klangeryd                 Lag: Annkis guldisar 52 sek.       
        Tina Sabel                     Lag: Vårdens änglar  52 sek.       
        Carina Jernström               Lag: The stars       52 sek.       
    357 Josefin Larsson                Lag: Bryngelstorpsko 53 sek.       
        Maria Lundén                   Lag: Mickes projekti 53 sek.       
        Annika Ribbing                 Lag: Kyrklopporna 1  53 sek.       
        Gina Escarena                  Lag: Let´s Laget     53 sek.       
        Michael Fors                   Lag: CTT Lag 3       53 sek.       
        Anna-Maija Junnila             Lag: Slottsspöken    53 sek.       
    363 Jenny Zackrisson               Lag: Let´s Laget     54 sek.       
        Cecilia Sundkvist              Lag: Superstars      54 sek.       
    365 Marika Lundmark                Lag: Vårdens änglar  55 sek.       
        Katarina Pörn                  Lag: LBS Lag 2       55 sek.       
        Josefin Wallin                 Lag: Östras långa    55 sek.       
        Johanna Karlsson               Lag: Mumintrollen vu 55 sek.       
        Jasmine Keväänranta            Lag: Mumintrollen vu 55 sek.       
        Minnie Pettersson              Lag: Dibber 1        55 sek.       
        Linnea Bäcksholm               Lag: Dibber 2        55 sek.       
    372 Linnea Rubin                   Lag: Naturrutan      56 sek.       
        Eva Flink                      Lag: EFF Queens      56 sek.       
        Janett Nyström                 Lag: Mumintrollen vu 56 sek.       
        Lena Jegers                    Lag: Dibber 2        56 sek.       
    376 Elsa Lindström                 -                    57 sek.       
        Cecilia Eriksson               Lag: Kungshem Runner 57 sek.       
        Eva Farge                      Lag: LBS Lag 1       57 sek.       
        Susanna Kjellström             Lag: Kungshem Runner 57 sek.       
    380 Peter Öberg                    Lag: SSAB Teknik pro 58 sek.       
        My Landin                      -                    58 sek.       
        Therese Arogén                 -                    58 sek.       
        Nellie Hansson                 -                    58 sek.       
        Andrea Gustafsson              Lag: Skutt           58 sek.       
        Mike Lue                       Lag: The stars       58 sek.       
        Lillemor Madsen                Lag: Åsidan 1        58 sek.       
        Martina Ditzler                Lag: Kyrklopporna 2  58 sek.       
    388 Daniel Eriksson                Lag: GT 1            59 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Naturrutan      59 sek.       
        Helene Sveding                 Lag: GT 1            59 sek.       
    391 Linnea Bock                    Lag: VC Stadsfjärden 60 sek.       
        Malin Elveberg                 Lag: Sogeti 3        60 sek.       
        Evelyn Hamilton                -                    60 sek.       
        Carina Lindström               Lag: Mumintrollen vu 60 sek.       
        Petra Solberg                  Lag: VC Stadsfjärden 60 sek.       
        Anna Olofsson                  Lag: GT 2            60 sek.       
        Mia Karlsson                   Lag: VC Stadsfjärden 60 sek.       
    398 Maria Granqvist                Lag: Östras långa    61 sek.       
        Linda Teske                    Lag: Kunskapsskolan  61 sek.       
    400 Loke Zeinow                    -                    62 sek.       
        Sara Eriksson                  Lag: Östras korta    62 sek.       
        Maria Herwin                   Lag: Hellmans rakete 62 sek.       
        Anki Lundgren                  Lag: ...och lust     62 sek.       
        Carina Emericks                Lag: Fokus-Era       62 sek.       
        Jeanette Börefelt              Lag: Fokus Pokus     62 sek.       
        Kristina Thunström             Lag: VC Stadsfjärden 62 sek.       
    407 Torbjörn Johansson             Lag: CTT Lag 2       63 sek.       
        Eva Henriksson                 Lag: I nöd...        63 sek.       
        Roine Karlsson                 Lag: Mary's          63 sek.       
        Marie Blomgren                 Lag: Stjärnorna på s 63 sek.       
        Beatrice Kvist                 Lag: VC Stadsfjärden 63 sek.       
        Louise Alm                     Lag: VC Stadsfjärden 63 sek.       
    413 Mange Lindeberg                Lag: Rehns Walkers   64 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: Sengångarna     64 sek.       
        Mia-Mariana Penttinen          Lag: Åsidan 2        64 sek.       
        Eva-Lena Rudsäter              Lag: VC Stadsfjärden 64 sek.       
        Louise Andersson               Lag: VC Stadsfjärden 64 sek.       
        Tina Hellman                   Lag: Hellmans rakete 64 sek.       
    419 Chatrine Tholander             Lag: Malmbryggshages 65 sek.       
        Michelle Ljungquist            Lag: Blommenhof Hote 65 sek.       
    421 Pia Nilsson                    Lag: Kunskapsskolan  66 sek.       
        Ingegerd Karlsson              Lag: Mary's          66 sek.       
        Pia Sundquist                  Lag: EFF Queens      66 sek.       
        Maria Källman                  Lag: Hellmans rakete 66 sek.       
        Ingela Johansson               Lag: Svårslaget 1    66 sek.       
        Ingela Nilsson                 Lag: Malmbryggshages 66 sek.       
        Pernilla Karlsson              Lag: LagEtt          66 sek.       
        Hanna Lundell                  Lag: Smärtmottagning 66 sek.       
        Carina Van Geijt               Lag: Smärtmottagning 66 sek.       
        Christoffer Lindberg           Lag: Fokus-Era       66 sek.       
        Emma Johansson                 Lag: Lästringe-Alma  66 sek.       
        Khatera Sahar                  Lag: Lästringe Alma  66 sek.       
    433 Caroline Waddell               Lag: Sogeti 2        67 sek.       
        Carl Ellwyn                    Lag: Kyrklopporna 2  67 sek.       
        Bjarne Andersson               Lag: Fokus Pokus     67 sek.       
    436 Ankie Dahlgren                 Lag: Svårslaget 1    68 sek.       
        Anna Menzies Blåder            Lag: Slottsspöken    68 sek.       
    438 Ann-Charlotte Trolin           Lag: Storslaget      69 sek.       
        Monica Rålin                   Lag: GT 1            69 sek.       
        Sara Karlsson                  Lag: Blommenhof Hote 69 sek.       
        Cissi Bergström                Lag: Å Draget        69 sek.       
        Susanne Hassellöf              Lag: Östras korta    69 sek.       
        Elisabeth Nordström            Lag: Å Draget        69 sek.       
        Enes Celi                      Lag: Stjärnorna på s 69 sek.       
        Christina Rigestål             Lag: CTT Lag 3       69 sek.       
    446 Anna Friberg                   Lag: Gott & Blandat  70 sek.       
        Agneta Bergman                 Lag: Smärtmottagning 70 sek.       
        Luna Damra                     Lag: Storslaget      70 sek.       
        Agnes Arvidsson                Lag: Storslaget      70 sek.       
        Charlotte Böö                  Lag: Östras långa    70 sek.       
    451 Lena Malm Douhan               Lag: GT 3            71 sek.       
        Hoda Hassen                    Lag: Å Draget        71 sek.       
        Ann-Louise Wennersten          Lag: CTT Lag 3       71 sek.       
        Anna Östrand                   Lag: Rehns Walkers   71 sek.       
        Dimitrios Giotas               Lag: Rehns Walkers   71 sek.       
        Carina Lundsten                Lag: Kunskapsskolan  71 sek.       
    457 Björn Carlsson                 Lag: Hillmountain Ru 72 sek.       
        Ingalill Amaya                 Lag: ...och lust     72 sek.       
        Khalida Sahar                  Lag: Lästringe Alma  72 sek.       
        Ulrica Karlsson                Lag: Hellmans rakete 72 sek.       
        Inger Calmén                   Lag: No More Vass    72 sek.       
        Ann-Marie Drews                Lag: Å Draget        72 sek.       
    463 Jessica Hallkvist              Lag: No More Vass    73 sek.       
    464 Anki Gävert                    Lag: Annkis guldisar 74 sek.       
        Anne-Marie Ohlsson             Lag: Annkis guldisar 74 sek.       
    466 Hanna Friberg                  Lag: Gott & Blandat  75 sek.       
        Jenny Eriksson                 Lag: LBS Lag 1       75 sek.       
        Lucy Lucy                      Lag: Östras korta    75 sek.       
        Patrik Engvall                 Lag: Mickes projekti 75 sek.       
        Anders Burman                  Lag: Slottsspöken    75 sek.       
        Josefine Ledberg               Lag: Superstars      75 sek.       
    472 Tina Sundström                 Lag: Fokus Pokus     76 sek.       
        Angelica Ledberg               Lag: The stars       76 sek.       
        Anna-Lena Eriksson             Lag: The stars       76 sek.       
    475 Lena Josefsson                 Lag: Skavsta Goers   77 sek.       
    476 Susanne Hafling                Lag: Kunskapsskolan  78 sek.       
    477 Annika Graffton                Lag: Kunskapsskolan  79 sek.       
    478 Margaretha Garbrielsson        Lag: Team Cura       80 sek.       
        Andrea Faluhelyi               Lag: Skavsta Flyers  80 sek.       
        Michelle Rodriguez             Lag: Fokus Pokus     80 sek.       
    481 Joachim Ärlebrant              Lag: Fokus Armada    82 sek.       
        Helena Lennstring              Lag: Kyrklopporna 1  82 sek.       
        Gunilla Falkeborn              Lag: Kyrklopporna 2  82 sek.       
    484 Katarina Bengtås               Lag: Team Cura       84 sek.       
        Eva Sundberg                   Lag: Åsidan 2        84 sek.       
        Lotta Engström                 -                    84 sek.       
    487 Teresa Keväänranta             Lag: Fokus Pokus     85 sek.       
    488 Nina Hoff                      Lag: Brevisskolan la 86 sek.       
    489 Marica Lundin                  Lag: Let´s Laget     88 sek.       
        Yvonne Kemi                    Lag: Team Kiwi       88 sek.       
    491 Håkan Karlsson                 Lag: Vipers visa     91 sek.       
        Ulla Fält                      Lag: Å Draget        91 sek.       
    493 Karin Champy                   Lag: Vipers visa     93 sek.       
        Birgitta Sannert               Lag: Å Draget        93 sek.       
    495 Anders Ringqvist               Lag: Vipers visa     96 sek.       
        Catharina Carlsson             Lag: I nöd...        96 sek.       
        Maria Rasmussen                Lag: ...och lust     96 sek.       
    498 Evelina Daleskog               Lag: Vipers visa     97 sek.       
    499 Sara Zachrison                 Lag: Lästringe-Alma  110 sek.      
    500 Mikael Bergström               Lag: Lästringe Alma  118 sek.      
    501 Paulus Derksen                 Lag: Lästringe Alma  123 sek.      
    502 Magdalena Lindelöw             Lag: Kyrklopporna 2  137 sek.      
    -   Fredrik Svensson               -                    - sek. (-)    
    -   Patrik Pilheden                Lag: Oldies but gold - sek. (-)    
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns Runners   - sek. (-)    
    -   Pierre Jakobsson               Lag: Alfalfagroddarn - sek. (-)    
    -   Jonas Hultgren                 Lag: Rehns Runners   - sek. (-)    
    -   Peter Regner                   -                    - sek. (-)    
    -   Linda Söderström               Lag: Smärta          - sek. (-)    
    -   Ilma Liljengren                -                    - sek. (-)    
    -   Thomas Liljengren              -                    - sek. (-)    
    -   Annika Hillebäck               Lag: Malmbryggshages - sek. (-)    
    -   Daniel Karlsson                Lag: NSU runners 1   - sek.        
    -   Stefan Kemi                    Lag: Sengångarna     - sek.        
    -   Daniel Ekstrand                Lag: CTT Lag 1       - sek.        
    -   Jayaperkash Someshwar          Lag: SSAB Teknik pro - sek.        
    -   Hanna Bergfors                 -                    - sek.        
    -   Lena Bergfors                  -                    - sek.        
    -   Fred Butamanya                 Lag: ...och lust     - sek.        
    -   Carina Ericsson                -                    - sek.        
    -   Eleonoer Dahlberg              Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Sonja Hedström                 -                    - sek.        
    -   Linus Pettersson               Lag: Rehns Runners   - sek.        
    -   Marcus Vilsson                 -                    - sek.        
    -   Merita Åkerlund                Lag: Fokus Armada    - sek.        
    -   Agnes Claesson                 Lag: Sogeti 1        - sek.        
    -   Mats Karlsson                  Lag: Flow            - sek.        
    -   Elisabet Öberg                 Lag: LagEtt          - sek.        
    -   Conny Skuthälla Jonsson        Lag: CTT Lag 2       - sek.        
    -   Jessica Wollenstein            -                    - sek.        
    -   Margaretha Rahm                Lag: CTT Lag 1       - sek.        
    -   Fredrik Carlsson               Lag: Let´s Laget     - sek.        
    -   Annika Bergman                 -                    - sek.        
    -   Lisa Kaill                     -                    - sek.        
    -   Maria Dake                     Lag: Dibber 3        - sek.        
    -   Annika Sauter                  Lag: Smärta          - sek.        
    -   Stina Karlberg                 Lag: Dibber 4        - sek.        
    -   Isabelle Sundquist             Lag: GT 2            - sek.        
    -   Desiree Farneborn Regner       Lag: Bryngelstorpsko - sek.        
    -   Therese Cambrant Berg          Lag: I nöd...        - sek.        
    -   Carin Esseus                   Lag: Åsidan 1        - sek.        
    -   Eija Eriksson                  Lag: Åsidan 2        - sek.        
    -   Eva Paulin - Larrson           Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Monica Björlenstam             Lag: VC Stadsfjärden - sek.        
    -   Eva Törnqvist                  Lag: VC Stadsfjärden - sek.        
    -   Frida Broberg                  Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Sara Öberg                     Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Maria Andersson                Lag: GT 2            - sek.        
    -   Jessica Freij                  Lag: VC Stadsfjärden - sek.        
    -   Eva Larsson                    Lag: LBS Lag 2       - sek.        
    -   Maria Wallin                   Lag: Dibber 3        - sek.        
    -   Monika Blomberg                Lag: Åsidan 1        - sek.        
    -   Mattias Olsson                 Lag: Skavsta Flyers  - sek.        
    -   Jennie Åndberg                 Lag: Team Kiwi       - sek.        
    -   Pia Elldalen                   Lag: Lästringe Alma  - sek.        
    -   Anna Lång                      Lag: Hillmountain Ru - sek.        
    -   Helene Bäckman                 Lag: Åsidan 2        - sek.        
    -   Magnus Björck                  Lag: Lästringe-Alma  - sek.        
    -   Cecilia Boström                Lag: Lästringe-Alma  - sek.        
    -   Helen Nyberg                   Lag: Lästringe-Alma  - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: