Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2019 - Spurttid
Stigtomtaloppet 2019 2019-05-28 21:43:12
Spurttid (från sista stämpling till mål)OK Hällen


Klass: Ungdom       

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   Astor Lenninger                Stigtomta skola 5a   23 sek.       
        Oliwer Eriksson                Långbergsskolan 4d   23 sek.       
        Elliot Hedström                Stigtomta skola 4a   23 sek.       
    4   Cajsa Alenius                  Nyköpings OK         24 sek.       
        Albin Brolin                   Stigtomta 2B         24 sek.       
    6   Arvid Wevel                    -                    25 sek.       
    7   Rasmus Öberg                   Stigtomta skola 6b   27 sek.       
        Thea Karlsson                  OK Hällen            27 sek.       
        Chanell Lekander               5B                   27 sek.       
        Teodor Regner                  Vrenafriskola klass  27 sek.       
        Robin Öman                     -                    27 sek.       
        Wilma Fredriksson              Stigtomta Skola 5a   27 sek.       
        Elias Rydberg                  Stigtomta Skola 3b   27 sek.       
        Hjalmar Sjöberg                3 A Stigtomta skola  27 sek.       
        Emil Öberg                     Stigtomta skola 2a   27 sek.       
        Leopold Lindeborg              Vrena skola 2        27 sek.       
    17  Tuva Karlsson Sandberg         Ok Hällen            28 sek.       
        Amanda Hansen                  Stigtomta Skola 4b   28 sek.       
        Lucas Broberg                  -                    28 sek.       
        Hugo Annerfors                 -                    28 sek.       
        Oscar Rydberg                  Stigtomta Skola 1b   28 sek.       
        Siri Spång                     Vittra Kungshagen 3  28 sek.       
        Harry Teplan                   Klass 2, Rosenkälla  28 sek.       
        Ludvig Jutberger               Bryngelstorp 3       28 sek.       
        Ebba Fredriksson               Stigtomta Skola 3b   28 sek.       
    26  Colin Sandin                   Stigtomta IF p-09    29 sek.       
        Elias Öberg                    OK Hällen            29 sek.       
        Lowe Lenninger                 Stigtomta skola      29 sek.       
        Lukas Kantarp                  Finspångs AIK        29 sek.       
        Lucas Öberg                    Stigtomta skola Fb   29 sek.       
    31  Elvira Lindsten                Långsätterskolan 4a  30 sek.       
        Saga Thorell                   Stigtomta skola 3b   30 sek.       
        Leia Lund                      Stigtomtaskola 4b    30 sek.       
        Lova Edenius                   Stigtomta skola 5a   30 sek.       
        Vilma Bjärengren               Kunskapsskolan 4:1   30 sek.       
        Tage Lindsten                  Långsätterskolan 2a  30 sek.       
        Jack Arvidsson                 -                    30 sek.       
        Ingalisa Öberg                 OK Hällen            30 sek.       
        Oscar Claesson                 Sogeti               30 sek.       
    40  Tilde Berg                     Bryngelstorpsskolan  31 sek.       
        Thyra Hildebrand               Stigtomta FB         31 sek.       
        Klara Liljeblad                -                    31 sek.       
        Astrid Kvist                   Bryngelstorpsskolan  31 sek.       
        Maya Rosman                    Stigtomtaskolan 2a   31 sek.       
        Linnea Steen                   Stigtomta Skola 2a   31 sek.       
        Alve Kjulin                    Stigtomta förskol    31 sek.       
    47  Linnea Hoverman                Stigtomta skola 6A   32 sek.       
        Elsa Haglund                   Stigtomta 2b         32 sek.       
        Tyra Gullstrand                Stigtomtaskola 3a    32 sek.       
        Freja Karlsson                 OK Hällen            32 sek.       
        Towa Eriksson                  Långbergsskolan 1B   32 sek.       
        Ellinore Johansson             Stigtomtaskola 3a    32 sek.       
        Oscar Eriksson                 Stigtomta Skola 2a   32 sek.       
        Samuel Swing                   Stigtomta skola 2b   32 sek.       
    55  Neo Welin                      Klass 1a Stigtomta   33 sek.       
        Elin Beijar                    1A Stigtomta skola   33 sek.       
        Iris Källströmer               Buskhyttanskolan 2   33 sek.       
    58  Ellie Nettelbladt              Stigtomta klass 1b   34 sek.       
        Magdalena Lindholm             Skolgårda/Motala 2b  34 sek.       
    60  Juno Gimlander                 -                    35 sek.       
        Tova Edenius                   Stigtomta Skola 3b   35 sek.       
        Jonathan Jormalainen           RMJ Bygg             35 sek.       
        Emilia Reuterwall              Stigtomta Skola 3b   35 sek.       
    64  Jordan Holmsell                Stigtomta 1a         36 sek.       
        Vilmer Reuterwall              Stigtomta Skola 1b   36 sek.       
        Julia Hansen                   Stigtomta Skola 3a   36 sek.       
        Jennifer Johansson             Stigtomtaskola 6a    36 sek.       
        Ella Skoog                     Vittra Skola Klass 1 36 sek.       
        Emelie Hoverman                Stigtomta skola 2A   36 sek.       
    70  Moa Jerner                     Fa Stigtomtaskolan   37 sek.       
        Liam Kindstrand                FB                   37 sek.       
        Tuva Schelin                   M1 Vittraskolan      37 sek.       
        Mathilde Skantze               Stigtomta skola 3b   37 sek.       
    74  Ebba Bjärengren                Släbroskolan 1a      38 sek.       
        Alice Örnfjäder                OK Hällen            38 sek.       
        Liam Hultgren                  Stigtomta skola 1a   38 sek.       
    77  Emma Liljeblad                 -                    39 sek.       
        Smilla Rickarosson             Stigtomta 3a         39 sek.       
        Knut Källströmer               -                    39 sek.       
        Emilia Forsberg Lilja          Bryngelstorp 2       39 sek.       
    81  Isabell Myrman                 Stenkullaskolan      40 sek.       
        Julian Santo                   Ramdalsskolan 1c     40 sek.       
        Julia Broberg                  Stigtomta Skola 1a   40 sek.       
        Melvin Lönnvik                 Förskoleklass        40 sek.       
    85  Elwira Eklund                  Sjösa klass 2        41 sek.       
        Alice Arogén                   Stigtomta förskolekl 41 sek.       
    87  Ollewer Öhman                  Stigtomta skola 2a   42 sek.       
        Livia Wennerberg               Släbroskolan 2a      42 sek.       
    89  Othilia Skantze                Förskolekl Stigtomta 43 sek.       
        Hanna Moscarda                 Östra Skolan 2b      43 sek.       
        Pelle Moscarda                 Östra skolan FA      43 sek.       
    92  Theo Abrahamsson               Stigtomta skola förs 44 sek.       
        Teodor Blomgren                -                    44 sek.       
    94  Hilma Hildebrand               Stigtomta Skola 3a   45 sek.       
        Elma Thronborg                 -                    45 sek.       
    96  Meya Öjermark                  -                    46 sek.       
        Ebba von Zweigbergk            -                    46 sek.       
    98  Simon Arvin                    Stigtomta Skola 1b   47 sek.       
    99  Vilgot Blomgren                -                    48 sek.       
    100 Alina Bönnemark                OK Hällen            49 sek.       
        Livia Arvidsson                -                    49 sek.       
    102 Emilia Wessberg                Släbroskolan         50 sek.       
        Nelly Haglund                  Stigtomta fa         50 sek.       
    104 Arvin Zeinow                   Ok Hällen            52 sek.       
    105 Lovisa Wessberg                Långsätterskolan     53 sek.       
    106 Isabelle Andersson             Stigtomta förskolekl 54 sek.       
        Buster Nordin                  Stigtomta skola      54 sek.       
    108 Rasmus Sjödin                  Stigtomta Skola 1B   56 sek.       
    -   Lucas Ohlson                   Stigtomta skola 1a   - sek.        
    -   Meja Broberg                   Stigtomta Skola 1b   - sek.        


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   Robert Åndberg                 Lag: GT 2            18 sek.       
    2   Fredrik Hegefors               Lag: Gott & Blandat  20 sek.       
    3   Johan Lindholm                 -                    21 sek.       
        Hampus Almberg                 Lag: NSU runners 1   21 sek.       
        Lars Eriksson                  Lag: Sogeti 1        21 sek.       
        William Björnfot               -                    21 sek.       
    7   Robbin Kantarp                 Lag: Gott & Blandat  22 sek.       
        Carro Bure                     Lag: Sogeti 2        22 sek.       
        Andréas Kågeman                -                    22 sek.       
        Hanna Bergfors                 -                    22 sek.       
    11  Marcus Steiner                 -                    23 sek.       
        Martin Svensson                Lag: CTT Lag 1       23 sek.       
        Gustav Teplan                  Lag: NSU runners 1   23 sek.       
        Hanna Anängen                  -                    23 sek.       
        Hugo Larsson                   -                    23 sek.       
        Lena Bergfors                  -                    23 sek.       
        Vilgot Selander                -                    23 sek.       
        Theodor Berg                   -                    23 sek.       
    19  Peter Hollström                -                    24 sek.       
        Jesper Mindemark               -                    24 sek.       
        Pontus Gustafsson              -                    24 sek.       
        Nils Linder                    Lag: Team Cura       24 sek.       
        Albin Andersson                Lag: CA Byggkontroll 24 sek.       
        Ilma Liljengren                -                    24 sek.       
        Hugo Svensson                  Lag: Projektstyrning 24 sek.       
        Cajsa Alenius                  -                    24 sek.       
        Victor Rosman                  -                    24 sek.       
        Jennifer Hultgren              -                    24 sek.       
        Anders Hansson                 Lag: Sengångarna     24 sek.       
        Jenny Wevel                    Lag: Grillmorsorna 5 24 sek.       
        Mikael Selander                Lag: CTT Lag 2       24 sek.       
        Conny Skuthälla Jonsson        Lag: CTT Lag 2       24 sek.       
    33  Jan Johansson                  -                    25 sek.       
        Per Öberg                      Lag: Bryngelstorpsko 25 sek.       
        Valdemar Nord                  -                    25 sek.       
        Martin Nettelbladt             -                    25 sek.       
        Maciek Wieczorek               Lag: SSAB- Jerngänge 25 sek.       
        Peter Öberg                    Lag: SSAB Teknik pro 25 sek.       
        Adrian Byström                 -                    25 sek.       
        Lucas Bergfors                 -                    25 sek.       
        Rasmus Öberg                   -                    25 sek.       
        Oscar Selander                 -                    25 sek.       
        Ella Stenils                   -                    25 sek.       
        Lotta Björnfot                 Lag: LagEtt          25 sek.       
        Mikael Jahr                    Lag: LBS Lag 2       25 sek.       
        Martin Martin                  Lag: Östras korta    25 sek.       
        Linnéa Alexandersson           Lag: Blommenhof Hote 25 sek.       
        Anton Eriksson                 Lag: Sogeti 1        25 sek.       
        Sofia Holm                     Lag: Bryngelstorpsko 25 sek.       
        Liv Kron                       -                    25 sek.       
        Ludwig Björnfot                -                    25 sek.       
        Lena Jegers                    Lag: Dibber 2        25 sek.       
    53  Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 26 sek.       
        Natalie Åström                 Lag: Quattro formagg 26 sek.       
        Patrik Stenils                 Lag: Kunskapsskolan  26 sek.       
        Jonas Ek                       -                    26 sek.       
        Kenny Sandin                   -                    26 sek.       
        Emanuel Eriksson               -                    26 sek.       
        Stephanie Nielsen              Lag: GT 1            26 sek.       
        Johan Bolin                    Lag: Sogeti 3        26 sek.       
        Fanny Eriksson                 Lag: Sogeti 1        26 sek.       
        Ulrika Zeinow                  Lag: LagEtt          26 sek.       
        Max Remnert                    Lag: Naturrutan      26 sek.       
        Carina Emericks                Lag: Fokus-Era       26 sek.       
        Marie Blomgren                 Lag: Stjärnorna på s 26 sek.       
    66  Albin Falk                     Lag: Bryngelstorpsko 27 sek.       
        Nina Ellmark                   -                    27 sek.       
        Claes Andersson                Lag: Sogeti 2        27 sek.       
        Anders Lindgren                -                    27 sek.       
        Elin Schelin                   -                    27 sek.       
        Johannes Wahlinder             Lag: Blommenhof Hote 27 sek.       
        Henrik Anängen                 -                    27 sek.       
        Daniel Karlsson                Lag: NSU runners 1   27 sek.       
        Antonio Reyes                  Lag: SSAB Teknik pro 27 sek.       
        Anna Ekholm                    -                    27 sek.       
        Henrik Björnfot                -                    27 sek.       
        Ludvig Hedin                   Lag: Team Hedin      27 sek.       
        Andreas Bergfors               Lag: KONTOREX AB     27 sek.       
        Raymond Zriek                  Lag: Superstars      27 sek.       
        Isabelle Johansson             -                    27 sek.       
        Jonathan Elcar                 Lag: LBS Lag 2       27 sek.       
        Elsa Lindström                 -                    27 sek.       
        Line Broberg                   -                    27 sek.       
        Leif Forsberg                  Lag: SSAB- Jerngänge 27 sek.       
        Jan Eckerdal                   Lag: The stars       27 sek.       
        Milton Kron                    -                    27 sek.       
        Erik Svedlind                  -                    27 sek.       
        Frida Thunholm                 Lag: Grillmorsorna 5 27 sek.       
        Maria Ekstrand                 Lag: Grillmorsorna 5 27 sek.       
        Jonah Stenils                  -                    27 sek.       
    91  Chantelle Hesselberg           -                    28 sek.       
        Royne Myrman                   -                    28 sek.       
        Pierre Jakobsson               Lag: Alfalfagroddarn 28 sek.       
        Sandra Edhager                 Lag: Smärta          28 sek.       
        Jimmy Österström               Lag: Kunskapsskolan  28 sek.       
        Eva Lund                       Lag: ...och lust     28 sek.       
        Christian Udin                 Lag: Samhällsbyggarn 28 sek.       
        Maria Bjärengren               -                    28 sek.       
        Hans Orbelius                  Lag: Kunskapsskolan  28 sek.       
        Emma Hallkvist                 Lag: Kungshem Runner 28 sek.       
        Alexander Ceder                Lag: ...och lust     28 sek.       
        Frida Jarding                  Lag: NSU runners 1   28 sek.       
        Johan Spång                    Lag: CTT Lag 2       28 sek.       
        Oliver Byström                 -                    28 sek.       
        Caroline Johansson             -                    28 sek.       
        Fred Butamanya                 Lag: ...och lust     28 sek.       
        Nelly Schmützer                -                    28 sek.       
        Veronica Sterner               Lag: Bedrövligt      28 sek.       
        Jessica Sandberg               -                    28 sek.       
        Christine Christensen          Lag: Flow            28 sek.       
        Peter Dahlberg                 Lag: Dibber 3        28 sek.       
        Joakim Lindholm                Lag: Skavsta Flyers  28 sek.       
    113 Johanna Engström               Lag: Projektstyrning 29 sek.       
        Oscar Åström                   Lag: Quattro formagg 29 sek.       
        Jonas Karlsson                 Lag: Blommenhof Hote 29 sek.       
        Annika Hall                    Lag: CTT Lag 1       29 sek.       
        Jesper Broberg                 -                    29 sek.       
        Marie Skeppstedt               Lag: Quattro formagg 29 sek.       
        Tobias Brohlin                 -                    29 sek.       
        Robert Andersson               Lag: Hillmountain Ru 29 sek.       
        Louise Baldwin                 Lag: Hillmountain Ru 29 sek.       
        Jesper Moberg                  Lag: SSAB- Jerngänge 29 sek.       
        Malin Jernberg                 -                    29 sek.       
        Björn Lindqvist                Lag: SSAB Teknik pro 29 sek.       
        Extra Extra                    Lag: Östras korta    29 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 29 sek.       
        Linda Nyström                  -                    29 sek.       
        Elvira Wolfenstein             -                    29 sek.       
        Jonathan Kemi                  Lag: Fokus Armada    29 sek.       
        Carina Ericsson                -                    29 sek.       
        Eleonoer Dahlberg              Lag: Dibber 1        29 sek.       
        Elsa Pettersson                -                    29 sek.       
        Simon Jakobsson                Lag: Blommenhof Hote 29 sek.       
        Sandra Bergentoft              Lag: Stjärnorna på s 29 sek.       
        Maria Gottvall                 Lag: Skavsta Goers   29 sek.       
        Patrik Östlund                 Lag: Blommenhof Hote 29 sek.       
        Yonatan Kiros                  Lag: Flow            29 sek.       
        Linnea Bäcksholm               Lag: Dibber 2        29 sek.       
    139 Per Nilsson                    -                    30 sek.       
        Marika Nylund Ek               Lag: Bryngelstorpsko 30 sek.       
        Gullmar Bergman                -                    30 sek.       
        Daniel Haglund                 -                    30 sek.       
        Johan Skeppstedt               Lag: Quattro formagg 30 sek.       
        Sofia Johansson                Lag: Gott & Blandat  30 sek.       
        Katarina Bergkvist             Lag: Samhällsbyggarn 30 sek.       
        Titti Dahlgren                 Lag: Svårslaget 1    30 sek.       
        Edwin Selander                 -                    30 sek.       
        Erik Segerberg                 -                    30 sek.       
        Mattias Herngren               Lag: Fokus Armada    30 sek.       
        Emil Öberg                     -                    30 sek.       
        Henrik Rudsäter                Lag: Kyrklopporna 2  30 sek.       
        Jimmy Nyström                  Lag: Mickes projekti 30 sek.       
        Björn Larsson                  Lag: Mickes projekti 30 sek.       
        Andreas Claesson               Lag: Sogeti 3        30 sek.       
        Stefan Petersson               Lag: Oldies but gold 30 sek.       
        Tuva Karlsson Sandberg         -                    30 sek.       
        Amanda Hoverman                -                    30 sek.       
        Anneli Mattson                 Lag: Smärta          30 sek.       
        Joel Öberg                     Lag: KONTOREX AB     30 sek.       
        Linda Enell                    Lag: Skavsta Goers   30 sek.       
        Magnus Bäckmark                Lag: Samhällsbyggarn 30 sek.       
        Jimmy Pettersson               Lag: Blommenhof Hote 30 sek.       
        Michael Erensjö                Lag: Fokus-Era       30 sek.       
        Amanda Allbyrne                Lag: Dibber 2        30 sek.       
    165 Emil Renfjäll                  -                    31 sek.       
        Jonas Hultgren                 Lag: Rehns Runners   31 sek.       
        Alexandra Ericsson Green       Lag: Alfalfagroddarn 31 sek.       
        Beatrice Bremsjö               Lag: Storslaget      31 sek.       
        Linda Söderström               Lag: Smärta          31 sek.       
        Henrik Pettersen               -                    31 sek.       
        Mari Andersson                 -                    31 sek.       
        Conny Andersson                Lag: CA Byggkontroll 31 sek.       
        Jonas Thorsell                 Lag: Kungshem Runner 31 sek.       
        Gunnar Björkvall               Lag: Vipers vassa    31 sek.       
        Cecilia Norinder               Lag: Vipers vassa    31 sek.       
        Marie Frisk                    Lag: Vipers vassa    31 sek.       
        Markus Rehnström               -                    31 sek.       
        Erik Kaill                     Lag: Martins kämpar  31 sek.       
        August Hedin                   Lag: Team Hedin      31 sek.       
        Maria Norman                   Lag: Let´s Laget     31 sek.       
        Emil Lindkvist                 Lag: Superstars      31 sek.       
        Veerle Larsson                 Lag: Brevisskolan la 31 sek.       
        Jenny Silfver                  Lag: Bedrövligt      31 sek.       
        Emma Andersson                 Lag: Blommenhof Hote 31 sek.       
        Anneli Söderholm               Lag: SSAB- Jerngänge 31 sek.       
        Thea Mikaelsson                Lag: Gott & Blandat  31 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: NSU runners 2   31 sek.       
        Linda Karlsson                 -                    31 sek.       
        Sebastian Åsberg               Lag: NSU runners 2   31 sek.       
        Annelie Vestgöte               Lag: Grillmorsorna 5 31 sek.       
    191 Adele Palmqvist                -                    32 sek.       
        Anna Philipsson                Lag: Gott & Blandat  32 sek.       
        Lina Björkborg                 Lag: Vipers vassa    32 sek.       
        Linda Folkesson                Lag: Gott & Blandat  32 sek.       
        Åsa Lindholm                   Lag: Mumintrollen vu 32 sek.       
        Maria Hövling                  Lag: Gott & Blandat  32 sek.       
        Anna Hedin                     Lag: Team Hedin      32 sek.       
        Pontus Schmützer               -                    32 sek.       
        Mattias Bähr                   Lag: I nöd...        32 sek.       
        Petra Nygren                   Lag: SSAB- Jerngänge 32 sek.       
        Johan Andersson                Lag: KONTOREX AB     32 sek.       
        Ali Soltani                    Lag: Flow            32 sek.       
        Daniel Eriksson                Lag: GT 1            32 sek.       
        Jennie Andersson               Lag: Dibber 4        32 sek.       
    205 Johan Eriksson                 Lag: Rehns Runners   33 sek.       
        Emma Kantarp                   Lag: Gott & Blandat  33 sek.       
        Robin Stridh                   Lag: NSU runners 1   33 sek.       
        Rebecca Kågemalm               Lag: Östras långa    33 sek.       
        Susanne Eriksson               -                    33 sek.       
        Ida Lindqvist                  Lag: Smärtmottagning 33 sek.       
        Sara Wirqvist                  Lag: VC Stadsfjärden 33 sek.       
        Tobias Eriksson                Lag: Kungshem Runner 33 sek.       
        Marlene Bergman                Lag: Gott & Blandat  33 sek.       
        Gabriela Villegas              Lag: Blommenhof Hote 33 sek.       
        Lias Rehnström                 -                    33 sek.       
        Henrik Ericsson                Lag: LBS Lag 1       33 sek.       
        Anna Gimlander                 -                    33 sek.       
        Angela Norman                  Lag: Bedrövligt      33 sek.       
        Lisette Mikaelsson             Lag: Gott & Blandat  33 sek.       
        My Landin                      -                    33 sek.       
        Therese Arogén                 -                    33 sek.       
        Nellie Hansson                 -                    33 sek.       
        Sara Keyser                    Lag: Mary's          33 sek.       
        Sofia Nordkvist                Lag: Vårdens änglar  33 sek.       
        Annika Bergman                 -                    33 sek.       
        Johan Eriksson                 Lag: Kungshem Runner 33 sek.       
        Karin Friberg                  -                    33 sek.       
        Lina Lindqvist                 Lag: Alfalfagroddarn 33 sek.       
        Yvonne Henningsson             Lag: Skavsta Goers   33 sek.       
        Ann-Marie Kantarp              Lag: Åsidan 1        33 sek.       
        Andrea Faluhelyi               Lag: Skavsta Flyers  33 sek.       
    232 Mårthen Backman                Lag: Brevisskolan la 34 sek.       
        Martin Maksinen                Lag: Sogeti 2        34 sek.       
        Markus Forsberg                -                    34 sek.       
        Maria Ljungblom                Lag: Samhällsbyggarn 34 sek.       
        Daniel Hjärtström              Lag: Sogeti 3        34 sek.       
        Anna Askbom-Husa               Lag: NSU runners 2   34 sek.       
        Lars-Olof Lundström            -                    34 sek.       
        Birgitta Virgo                 -                    34 sek.       
        Björn Larsson                  -                    34 sek.       
        Rebecca Lindqvist              Lag: Blommenhof Hote 34 sek.       
        Lisa Haglund                   Lag: Mary's          34 sek.       
        Susanna Jurstrand              Lag: EFF Queens      34 sek.       
        Dorna Jaberansari              Lag: EFF Queens      34 sek.       
        Alexandra Eriksson             -                    34 sek.       
        Johanna Lewerin                -                    34 sek.       
        Annika Ribbing                 Lag: Kyrklopporna 1  34 sek.       
    248 Martin Englund                 Lag: Martins kämpar  35 sek.       
        Robert Fornstedt               Lag: Brevisskolan la 35 sek.       
        Petra Janson                   Lag: Brevisskolan la 35 sek.       
        Ulrica Gustafsson              -                    35 sek.       
        Anton Börjesson                Lag: NSU runners 2   35 sek.       
        Denise Lundh                   Lag: GT 1            35 sek.       
        Catrin Ahlin                   Lag: GT 3            35 sek.       
        Ugo Jadrijevic                 Lag: CTT Lag 2       35 sek.       
        Mats Karlsson                  Lag: Flow            35 sek.       
        Julia Åhlfeldt                 Lag: NSU runners 2   35 sek.       
        Kristin Pesonen                Lag: Brevisskolan la 35 sek.       
        Martina Adolfsson              Lag: Mary's          35 sek.       
        Björn Carlsson                 Lag: Hillmountain Ru 35 sek.       
        Elin Lindkvist                 Lag: Kyrklopporna 1  35 sek.       
        Collette Evans                 Lag: Vipers vackra   35 sek.       
    263 Elsa Linder                    -                    36 sek.       
        Veronica BLomqvist             Lag: Svårslaget 1    36 sek.       
        Camilla Johansson              Lag: Malmbryggshages 36 sek.       
        Lina Lundström Öhmark          Lag: Malmbryggshages 36 sek.       
        David Nyquist                  Lag: Bryngelstorpsko 36 sek.       
        Jenny Alm                      Lag: Stjärnorna på s 36 sek.       
        Lisa Söderlund                 Lag: Superstars      36 sek.       
        Loke Zeinow                    -                    36 sek.       
        Linda Edh                      Lag: Östras korta    36 sek.       
        Sara Santo                     Lag: Brevisskolan la 36 sek.       
        Elén Vestlin Jarlö             Lag: GT 1            36 sek.       
        Mia Hansson                    Lag: Smärtmottagning 36 sek.       
        Malén Eneberg                  Lag: Vipers vackra   36 sek.       
        Carin Esseus                   Lag: Åsidan 1        36 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Naturrutan      36 sek.       
    278 Jenny Tjärnström               Lag: Vipers vassa    37 sek.       
        Johanna Karlsson               Lag: Grillmorsorna 5 37 sek.       
        Fredrik Schenell               -                    37 sek.       
        Thomas Sättermon               Lag: Skutt           37 sek.       
        Crister Modin                  Lag: Sogeti 3        37 sek.       
        Susanne Andersson              Lag: Brevisskolan la 37 sek.       
        Maria Wester                   Lag: CTT Lag 3       37 sek.       
        Mikael Björklund               Lag: Naturrutan      37 sek.       
        Marie Lind                     Lag: VC Stadsfjärden 37 sek.       
        Tina Sabel                     Lag: Vårdens änglar  37 sek.       
        Vanessa Golden                 Lag: Stjärnorna på s 37 sek.       
    289 Peter Calmén                   Lag: No More Vass    38 sek.       
        Renée Myrman                   -                    38 sek.       
        Isak Anängen                   -                    38 sek.       
        Maud Pettersson                Lag: LagEtt          38 sek.       
        Åsa Melin Kantarp              -                    38 sek.       
        Fredrik Nilsson                Lag: Skavsta Flyers  38 sek.       
        Anja Vesterlund                Lag: VC Stadsfjärden 38 sek.       
        Anna Döckner                   -                    38 sek.       
        Åsa Knutsson                   Lag: Martins kämpar  38 sek.       
        Marie Alexandersson            Lag: Blommenhof Hote 38 sek.       
        Siv Karlsson                   Lag: Sengångarna     38 sek.       
        Marika Lundmark                Lag: Vårdens änglar  38 sek.       
        Camilla Lejdborg               Lag: Team Kiwi       38 sek.       
        Jeanette Olsson                Lag: Team Kiwi       38 sek.       
        Angelica Ceder                 Lag: I nöd...        38 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: Sengångarna     38 sek.       
        Eija Eriksson                  Lag: Åsidan 2        38 sek.       
        Kerstin Vestergren             Lag: Team Cura       38 sek.       
        Johanna Karlsson               Lag: Mumintrollen vu 38 sek.       
        Jasmine Keväänranta            Lag: Mumintrollen vu 38 sek.       
    309 berit laudon                   Lag: Svårslaget 1    39 sek.       
        Anders Stromberg               Lag: No More Vass    39 sek.       
        Ida Sundberg                   Lag: Sengångarna     39 sek.       
        Alexandra Björklund            Lag: Bedrövligt      39 sek.       
        Loke Döckner-Sjöberg           -                    39 sek.       
        Lisa Kaill                     -                    39 sek.       
        Chermar Panyapit               -                    39 sek.       
        Matilda Ilvonen                Lag: Hellmans rakete 39 sek.       
        Jenny Fornstedt                Lag: Bryngelstorpsko 39 sek.       
        Anette Blixt Eriksson          Lag: Hillmountain Ru 39 sek.       
        Anja Johansson                 Lag: GT 3            39 sek.       
        Anders Casselmar               Lag: Sogeti 3        39 sek.       
        Jeanette Öberg                 Lag: VC Stadsfjärden 39 sek.       
        Annika Forssberg               Lag: Skavsta Goers   39 sek.       
        Maria Karlsson                 Lag: Mumintrollen vu 39 sek.       
        Farah Hajalli                  Lag: Dibber 3        39 sek.       
        Petra Solberg                  Lag: VC Stadsfjärden 39 sek.       
    326 Marie Hult                     -                    40 sek.       
        Kenneth Fernström              Lag: Smärtmottagning 40 sek.       
        Thomas Claesson                Lag: Rehns Walkers   40 sek.       
        Malin Elveberg                 Lag: Sogeti 3        40 sek.       
        Hanna Friberg                  Lag: Gott & Blandat  40 sek.       
        Linda Asplund                  Lag: Vårdens änglar  40 sek.       
    332 Anna Andersson                 Lag: CA Byggkontroll 41 sek.       
        Willie Kantarp                 -                    41 sek.       
        Per Larsson                    Lag: Samhällsbyggarn 41 sek.       
        Sanna Danielsson               Lag: Skutt           41 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    41 sek.       
        Josefin Larsson                Lag: Bryngelstorpsko 41 sek.       
        Lotta Karlsson                 Lag: LagEtt          41 sek.       
        Krister Eriksson               Lag: Hillmountain Ru 41 sek.       
        Leila Jaberansari              Lag: EFF Queens      41 sek.       
        Kerstin Andersson              Lag: Let´s Laget     41 sek.       
        Susanna WinbergSundin          Lag: Alfalfagroddarn 41 sek.       
        Ann-katrin Stromberg           Lag: No More Vass    41 sek.       
        Josefin Wallin                 Lag: Östras långa    41 sek.       
        Ann-louise Norberg             Lag: Naturrutan      41 sek.       
        Carina Lindström               Lag: Mumintrollen vu 41 sek.       
    347 Torbjörn Johansson             Lag: CTT Lag 2       42 sek.       
        Vera Carlsson                  -                    42 sek.       
        Kristin Eriksson               Lag: Sogeti 1        42 sek.       
        Micke Vestin                   Lag: Mickes projekti 42 sek.       
        Jenny Appel                    Lag: Skavsta Goers   42 sek.       
        Andrea Gustafsson              Lag: Skutt           42 sek.       
        Ylva Jansdotter                Lag: Kyrklopporna 1  42 sek.       
        Michael Fors                   Lag: CTT Lag 3       42 sek.       
        Cecilia Sundkvist              Lag: Superstars      42 sek.       
    356 Jenny Mendel-Hartvig           Lag: Lästringe Alma  43 sek.       
        Sofia Strömberg                Lag: EFF Queens      43 sek.       
        Anna Falk                      Lag: Bryngelstorpsko 43 sek.       
        Roger Idemark                  Lag: Kunskapsskolan  43 sek.       
        Amanda Kjellberg               Lag: Team Cura       43 sek.       
        Annki Johansson                Lag: Annkis guldisar 43 sek.       
        Kristina Hagfalk               Lag: LBS Lag 2       43 sek.       
        Jagjiwan Singh                 Lag: Skavsta Flyers  43 sek.       
        Selcen Sungur                  Lag: Dibber 3        43 sek.       
        Lucy Lucy                      Lag: Östras korta    43 sek.       
        Anders Ringqvist               Lag: Vipers visa     43 sek.       
        Ann-Marie Drews                Lag: Å Draget        43 sek.       
    368 Helen Pahverk                  -                    44 sek.       
        Anders Lindholm                -                    44 sek.       
        Evelyn Lindholm                -                    44 sek.       
        Valter Hedin                   Lag: Team Hedin      44 sek.       
        Therese Sandin                 Lag: Mary's          44 sek.       
        Catrin Norling                 Lag: Team Cura       44 sek.       
        Gina Escarena                  Lag: Let´s Laget     44 sek.       
        Susanne Spörk                  Lag: Vårdens änglar  44 sek.       
        Hanna Hayd                     Lag: Hellmans rakete 44 sek.       
        Per Gustafsson                 Lag: CTT Lag 3       44 sek.       
        Janett Nyström                 Lag: Mumintrollen vu 44 sek.       
    379 Josefin Thorsten               -                    45 sek.       
        Therese Cambrant Berg          Lag: I nöd...        45 sek.       
        Bo Ericson                     Lag: Vipers vackra   45 sek.       
        Katarina Pörn                  Lag: LBS Lag 2       45 sek.       
        Madeleine Forsberg             Lag: Vårdens änglar  45 sek.       
        Åsa Silvferberg                Lag: Dibber 4        45 sek.       
    385 Jorge Campusano                Lag: Malmbryggshages 46 sek.       
        Linnea Bock                    Lag: VC Stadsfjärden 46 sek.       
        Maria Granqvist                Lag: Östras långa    46 sek.       
        Eva Flink                      Lag: EFF Queens      46 sek.       
        Evelyn Hamilton                -                    46 sek.       
        Kristina Thunström             Lag: VC Stadsfjärden 46 sek.       
    391 Tobias Snäll                   Lag: Sengångarna     47 sek.       
        Josefine Ledberg               Lag: Superstars      47 sek.       
    393 Linnea Rubin                   Lag: Naturrutan      48 sek.       
        Caroline Waddell               Lag: Sogeti 2        48 sek.       
        Sara Eriksson                  Lag: Östras korta    48 sek.       
        Carl Ellström                  Lag: SSAB Teknik pro 48 sek.       
        Evelina Daleskog               Lag: Vipers visa     48 sek.       
        Karin Champy                   Lag: Vipers visa     48 sek.       
    399 Maria Lundén                   Lag: Mickes projekti 49 sek.       
        Ingela Johansson               Lag: Svårslaget 1    49 sek.       
    401 Maria Herwin                   Lag: Hellmans rakete 50 sek.       
    402 Roine Karlsson                 Lag: Mary's          51 sek.       
        Pia Sundquist                  Lag: EFF Queens      51 sek.       
        Ankie Dahlgren                 Lag: Svårslaget 1    51 sek.       
        Carina Lundsten                Lag: Kunskapsskolan  51 sek.       
    406 Cecilia Eriksson               Lag: Kungshem Runner 52 sek.       
    407 Eva Farge                      Lag: LBS Lag 1       53 sek.       
        Pia Nilsson                    Lag: Kunskapsskolan  53 sek.       
        Angelica Ledberg               Lag: The stars       53 sek.       
    410 Lillemor Madsen                Lag: Åsidan 1        55 sek.       
        Ingegerd Karlsson              Lag: Mary's          55 sek.       
    412 Ingalill Amaya                 Lag: ...och lust     56 sek.       
        Agneta Bergman                 Lag: Smärtmottagning 56 sek.       
    414 Carina Jernström               Lag: The stars       58 sek.       
    415 Lisbeth Strand Järpehag        Lag: Slottsspöken    59 sek.       
    416 Susanna Kjellström             Lag: Kungshem Runner 63 sek.       
    417 Mike Lue                       Lag: The stars       65 sek.       
        Eva Paulin - Larrson           Lag: Dibber 1        65 sek.       
        Minnie Pettersson              Lag: Dibber 1        65 sek.       
        Eva-Lena Rudsäter              Lag: VC Stadsfjärden 65 sek.       
    421 Beatrice Kvist                 Lag: VC Stadsfjärden 66 sek.       
    422 Eva Henriksson                 Lag: I nöd...        67 sek.       
        Jeanette Börefelt              Lag: Fokus Pokus     67 sek.       
        Linda Teske                    Lag: Kunskapsskolan  67 sek.       
        Anna-Maija Junnila             Lag: Slottsspöken    67 sek.       
        Maria Zeijlon                  Lag: Slottsspöken    67 sek.       
        Louise Alm                     Lag: VC Stadsfjärden 67 sek.       
        Jessica Freij                  Lag: VC Stadsfjärden 67 sek.       
        Hanna Lundell                  Lag: Smärtmottagning 67 sek.       
        Carina Van Geijt               Lag: Smärtmottagning 67 sek.       
    431 Anki Lundgren                  Lag: ...och lust     68 sek.       
        Mia-Mariana Penttinen          Lag: Åsidan 2        68 sek.       
        Monica Björlenstam             Lag: VC Stadsfjärden 68 sek.       
        Chatrine Tholander             Lag: Malmbryggshages 68 sek.       
        Tina Hellman                   Lag: Hellmans rakete 68 sek.       
        Michelle Ljungquist            Lag: Blommenhof Hote 68 sek.       
        Håkan Karlsson                 Lag: Vipers visa     68 sek.       
    438 Eva Törnqvist                  Lag: VC Stadsfjärden 69 sek.       
        Carl Ellwyn                    Lag: Kyrklopporna 2  69 sek.       
        Mia Karlsson                   Lag: VC Stadsfjärden 69 sek.       
        Martina Ditzler                Lag: Kyrklopporna 2  69 sek.       
        Magdalena Lindelöw             Lag: Kyrklopporna 2  69 sek.       
    443 Diana Klevestedt               Lag: Fokus-Era       70 sek.       
        Ingela Nilsson                 Lag: Malmbryggshages 70 sek.       
        Ulrica Karlsson                Lag: Hellmans rakete 70 sek.       
    446 Lena Malm Douhan               Lag: GT 3            72 sek.       
    447 Jessica Hallkvist              Lag: No More Vass    73 sek.       
    448 Maria Andersson                Lag: GT 2            74 sek.       
        Helene Sveding                 Lag: GT 1            74 sek.       
        Inger Calmén                   Lag: No More Vass    74 sek.       
    451 Maria Källman                  Lag: Hellmans rakete 75 sek.       
        Monica Rålin                   Lag: GT 1            75 sek.       
        Emma Johansson                 Lag: Lästringe-Alma  75 sek.       
        Sara Karlsson                  Lag: Blommenhof Hote 75 sek.       
    455 Pernilla Karlsson              Lag: LagEtt          76 sek.       
        Eva Larsson                    Lag: LBS Lag 2       76 sek.       
        Bjarne Andersson               Lag: Fokus Pokus     76 sek.       
        Ann-Charlotte Trolin           Lag: Storslaget      76 sek.       
        Khalida Sahar                  Lag: Lästringe Alma  76 sek.       
    460 Louise Andersson               Lag: VC Stadsfjärden 77 sek.       
        Khatera Sahar                  Lag: Lästringe Alma  77 sek.       
        Hoda Hassen                    Lag: Å Draget        77 sek.       
        Katarina Bengtås               Lag: Team Cura       77 sek.       
    464 Susanne Hassellöf              Lag: Östras korta    78 sek.       
        Margaretha Garbrielsson        Lag: Team Cura       78 sek.       
        Anna Östrand                   Lag: Rehns Walkers   78 sek.       
        Joachim Ärlebrant              Lag: Fokus Armada    78 sek.       
        Tina Sundström                 Lag: Fokus Pokus     78 sek.       
        Eva Sundberg                   Lag: Åsidan 2        78 sek.       
    470 Anna Olofsson                  Lag: GT 2            79 sek.       
        Luna Damra                     Lag: Storslaget      79 sek.       
        Anki Gävert                    Lag: Annkis guldisar 79 sek.       
        Charlotte Böö                  Lag: Östras långa    79 sek.       
        Christina Rigestål             Lag: CTT Lag 3       79 sek.       
    475 Christoffer Lindberg           Lag: Fokus-Era       80 sek.       
        Agnes Arvidsson                Lag: Storslaget      80 sek.       
        Anne-Marie Ohlsson             Lag: Annkis guldisar 80 sek.       
        Dimitrios Giotas               Lag: Rehns Walkers   80 sek.       
        Teresa Keväänranta             Lag: Fokus Pokus     80 sek.       
        Michelle Rodriguez             Lag: Fokus Pokus     80 sek.       
    481 Jenny Eriksson                 Lag: LBS Lag 1       81 sek.       
        Patrik Engvall                 Lag: Mickes projekti 81 sek.       
        Cissi Bergström                Lag: Å Draget        81 sek.       
    484 Mattias Olsson                 Lag: Skavsta Flyers  82 sek.       
    485 Elisabeth Nordström            Lag: Å Draget        83 sek.       
        Anna Menzies Blåder            Lag: Slottsspöken    83 sek.       
        Mikael Bergström               Lag: Lästringe Alma  83 sek.       
    488 Enes Celi                      Lag: Stjärnorna på s 84 sek.       
        Anders Burman                  Lag: Slottsspöken    84 sek.       
        Pia Elldalen                   Lag: Lästringe Alma  84 sek.       
    491 Anna-Lena Eriksson             Lag: The stars       85 sek.       
        Lotta Engström                 -                    85 sek.       
        Helena Lennstring              Lag: Kyrklopporna 1  85 sek.       
        Gunilla Falkeborn              Lag: Kyrklopporna 2  85 sek.       
    495 Lena Josefsson                 Lag: Skavsta Goers   87 sek.       
    496 Ulla Fält                      Lag: Å Draget        88 sek.       
        Paulus Derksen                 Lag: Lästringe Alma  88 sek.       
    498 Sara Zachrison                 Lag: Lästringe-Alma  89 sek.       
    499 Nina Hoff                      Lag: Brevisskolan la 92 sek.       
    500 Yvonne Kemi                    Lag: Team Kiwi       93 sek.       
        Jennie Åndberg                 Lag: Team Kiwi       93 sek.       
        Birgitta Sannert               Lag: Å Draget        93 sek.       
    503 Marica Lundin                  Lag: Let´s Laget     95 sek.       
    504 Catharina Carlsson             Lag: I nöd...        98 sek.       
    505 Maria Rasmussen                Lag: ...och lust     100 sek.      
    506 Annika Graffton                Lag: Kunskapsskolan  104 sek.      
    507 Susanne Hafling                Lag: Kunskapsskolan  107 sek.      
    508 Andreas Latif                  -                    996 sek.      
    509 Daniel Jarmyr                  Lag: CTT Lag 1       1181 sek.     
    -   Fredrik Svensson               -                    - sek.        
    -   Patrik Pilheden                Lag: Oldies but gold - sek.        
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns Runners   - sek.        
    -   Matts Jansson                  Lag: Smärta          - sek.        
    -   Oscar Walldén                  -                    - sek.        
    -   Peter Regner                   -                    - sek.        
    -   Thomas Liljengren              -                    - sek.        
    -   Annika Hillebäck               Lag: Malmbryggshages - sek.        
    -   Marie Broman                   Lag: Östras långa    - sek.        
    -   Stefan Kemi                    Lag: Sengångarna     - sek.        
    -   Daniel Ekstrand                Lag: CTT Lag 1       - sek.        
    -   Jayaperkash Someshwar          Lag: SSAB Teknik pro - sek.        
    -   David Arogén                   -                    - sek.        
    -   Lars Håsteen                   Lag: Dibber 4        - sek.        
    -   Jesper Schönbeck               Lag: Flow            - sek.        
    -   Sonja Hedström                 -                    - sek.        
    -   Linus Pettersson               Lag: Rehns Runners   - sek.        
    -   Marcus Vilsson                 -                    - sek.        
    -   Jörgen Johansson               Lag: Skutt           - sek.        
    -   Merita Åkerlund                Lag: Fokus Armada    - sek.        
    -   Marie Thuland                  -                    - sek.        
    -   Agnes Claesson                 Lag: Sogeti 1        - sek.        
    -   Wilma Claesson                 Lag: Sogeti 1        - sek.        
    -   Daniel Lexell                  Lag: LBS Lag 1       - sek.        
    -   Catrin Selander                Lag: GT 3            - sek.        
    -   Elisabet Öberg                 Lag: LagEtt          - sek.        
    -   Kerstin Gustavsson             Lag: Storslaget      - sek.        
    -   Jessica Wollenstein            -                    - sek.        
    -   Margaretha Rahm                Lag: CTT Lag 1       - sek.        
    -   Fredrik Carlsson               Lag: Let´s Laget     - sek.        
    -   Tore Forssander                Lag: Rehns Runners   - sek.        
    -   Maria Dake                     Lag: Dibber 3        - sek.        
    -   Annika Sauter                  Lag: Smärta          - sek.        
    -   Stina Karlberg                 Lag: Dibber 4        - sek.        
    -   Jenny Zackrisson               Lag: Let´s Laget     - sek.        
    -   Mikaela Sundqvist              Lag: NSU runners 2   - sek.        
    -   Isabelle Sundquist             Lag: GT 2            - sek.        
    -   Desiree Farneborn Regner       Lag: Bryngelstorpsko - sek.        
    -   Mange Lindeberg                Lag: Rehns Walkers   - sek.        
    -   Anna Friberg                   Lag: Gott & Blandat  - sek.        
    -   Lena Klangeryd                 Lag: Annkis guldisar - sek.        
    -   Frida Broberg                  Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Sara Öberg                     Lag: Dibber 1        - sek.        
    -   Maria Wallin                   Lag: Dibber 3        - sek.        
    -   Ann-Louise Wennersten          Lag: CTT Lag 3       - sek.        
    -   Monika Blomberg                Lag: Åsidan 1        - sek.        
    -   Anna Lång                      Lag: Hillmountain Ru - sek.        
    -   Helene Bäckman                 Lag: Åsidan 2        - sek.        
    -   Magnus Björck                  Lag: Lästringe-Alma  - sek.        
    -   Cecilia Boström                Lag: Lästringe-Alma  - sek.        
    -   Helen Nyberg                   Lag: Lästringe-Alma  - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: