Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2017 - Backtid
Stigtomtaloppet 2017 2017-05-23 22:11:14
Backtid (från stämpling nedanför backen till toppen)OK Hällen


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Backtid 1 (2) 
    1   Robert Lundgren                -                    13 sek. (14)  
    2   Robin Sandin                   -                    14 sek. (-)   
        Robert Åndberg                 Lag: GT Runners 2    14 sek.       
    4   Kent Eriksson Pripp            Lag: Masarna         15 sek. (15)  
    5   Robbin Kantarp                 -                    16 sek. (19)  
        Andreas Bergfors               -                    16 sek. (25)  
    7   Hampus Almberg                 Lag: Team NSU 2      17 sek. (20)  
        Liam Thunström                 -                    17 sek.       
        David Nagy                     -                    17 sek.       
        Valter Hedin                   -                    17 sek.       
    11  Lucas Bergfors                 -                    18 sek.       
        Victor Rosman                  -                    18 sek.       
        Adam Pettersson                -                    18 sek.       
    14  Gustaf Sundbüe                 Lag: Vägvalarna      19 sek. (-)   
        William Björnfot               -                    19 sek.       
        Agnes Nord                     Lag: Pang i bygget   19 sek.       
    17  Valdemar Nord                  Lag: Pang i bygget   20 sek. (21)  
        Katie Larsson                  -                    20 sek. (24)  
        Ibrahim Al-Dhaheri             Lag: Nyköpings Bushi 20 sek.       
        John Thunberg                  Lag: Nyköpings Bushi 20 sek.       
        Max Asklander                  Lag: run NSU run     20 sek.       
        Elsa Linder                    -                    20 sek.       
    23  Henrik Anängen                 Lag: Barn och Utbild 21 sek. (-)   
        Melker Lundin                  -                    21 sek. (22)  
        Arvid Linder                   Lag: Vägvalarna      21 sek. (22)  
        Johan Hagströmer               Lag: Vägvalarna      21 sek. (25)  
        Kalle Lindmark                 Lag: Lars Demoner    21 sek. (29)  
        Hugo Kindborn                  Lag: Projektstyrning 21 sek.       
        Linnea Thell                   Lag: run NSU run     21 sek.       
        Filip Sterner                  -                    21 sek.       
        Isac Carlsson                  -                    21 sek.       
        Daniel Andersson               Lag: Melkers support 21 sek.       
        Andreas Tidblad                Lag: run NSU run     21 sek.       
        Lotta Björnfot                 Lag: Team Builders   21 sek.       
        Hampus Juteryd                 Lag: The bulldozers  21 sek.       
    36  Tommy Söderberg                Lag: Vägvalarna      22 sek. (22)  
        Martin Nettelbladt             -                    22 sek. (-)   
        Christer Wigerblad             -                    22 sek. (24)  
        Patrik Hallbäck                Lag: Team NSU 2      22 sek. (27)  
        Veronica Vistinmäki            -                    22 sek. (26)  
        Johan Wirell                   -                    22 sek.       
        Albin Larsson                  Lag: Vägvalarna      22 sek.       
        Hugo Svensson                  Lag: Projektstyrning 22 sek.       
        Rasmus Gustafsson              -                    22 sek.       
        Yousef Smiras                  Lag: Bettna Solstrål 22 sek.       
        Karl Lundin                    -                    22 sek.       
        Liv Kron                       -                    22 sek.       
        Mattias Landin                 -                    22 sek.       
    49  Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 23 sek. (24)  
        Johanna Engström               Lag: Projektstyrning 23 sek. (24)  
        Viktor Urby                    Lag: Klövern         23 sek. (-)   
        Chantelle Hesselberg           Lag: Projektstyrning 23 sek. (24)  
        Linnea Gustafsson              Lag: Projektstyrning 23 sek. (26)  
        Fredrik Svensson               -                    23 sek. (23)  
        Mattias Olsson                 Lag: Laget runt      23 sek.       
        May Barkne                     -                    23 sek.       
        Axel Björnberg Färdig          -                    23 sek.       
        Ulf Rosman                     -                    23 sek.       
        Ludwig Björnfot                -                    23 sek.       
        Edvard Davidsson               -                    23 sek.       
    61  Ulf Hylander                   -                    24 sek. (25)  
        Per Berggren                   -                    24 sek. (26)  
        Alexander Tingelöf             Lag: Pang i bygget   24 sek. (27)  
        Tony Lundell                   -                    24 sek. (-)   
        Kristofer Nord                 Lag: Pang i bygget   24 sek. (28)  
        Johannes Wahlinder             Lag: Team NSU 2      24 sek. (30)  
        Marcus Ericson                 -                    24 sek.       
        Albin Melin                    -                    24 sek.       
        Gustav Johansson               -                    24 sek.       
        Axel Wevel                     -                    24 sek.       
        Camilla Ringgren               Lag: Grillmorsorna 3 24 sek.       
        Caroline Einfeldt              Lag: Bettna Solstrål 24 sek.       
        Olivia Hällegard               Lag: run NSU run     24 sek.       
    74  Anna Hedin                     -                    25 sek. (28)  
        Lars Martinsson                -                    25 sek. (25)  
        Gullmar Bergman                -                    25 sek. (25)  
        Lise Pripp                     Lag: Masarna         25 sek. (-)   
        Anders Lindgren                -                    25 sek. (29)  
        Patrik Stenils                 Lag: Stenils AW+     25 sek. (32)  
        Erik Andersson                 Lag: Masarna         25 sek. (29)  
        Jacob Persson Karlén           -                    25 sek. (29)  
        Björn Lindquist                -                    25 sek.       
        Erik Lenne                     Lag: Klövern         25 sek.       
        Daniel Frick                   -                    25 sek.       
        Camilla Alenius                Lag: Å-runners       25 sek.       
        Rasmus Öberg                   -                    25 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 25 sek.       
        Ebba Enell                     Lag: Skavsta Goers D 25 sek.       
        Emma Rosman                    -                    25 sek.       
        Hugo Larsson                   -                    25 sek.       
        Christoffer Svedlind           -                    25 sek.       
        August Nord                    Lag: Pang i bygget   25 sek.       
        Milo Landin                    -                    25 sek.       
        Emma Landeblad                 Lag: GT Runners 1    25 sek.       
        Anton Larsson                  Lag: Team Builders   25 sek.       
        Vincent Laaksonen              Lag: Down on the far 25 sek.       
    97  Anna Ekholm                    -                    26 sek. (28)  
        Johan Eriksson                 Lag: Rehns           26 sek. (33)  
        Claes Regner                   Lag: IF Åf-support   26 sek. (30)  
        Jonas Lilja                    -                    26 sek. (27)  
        Jonas Jarlö                    Lag: Klövern         26 sek. (26)  
        Matilda Larsson                Lag: Projektstyrning 26 sek.       
        Jonas Normark                  Lag: Team NSU 2      26 sek.       
        Peter Mörlid                   Lag: The bulldozers  26 sek.       
        Anna-Karin Sköld               Lag: Running with th 26 sek.       
        Anna Isaksson                  Lag: Östra Quickstep 26 sek.       
        Bianca Öhman                   Lag: run NSU run     26 sek.       
        Lollo Lindqvist                Lag: Laget runt      26 sek.       
        Ola Bjerkfeldt                 Lag: AF SEMLA        26 sek.       
        Vera Carlsson                  -                    26 sek.       
    111 Martin Maksinen                Lag: Sogeti 2        27 sek. (27)  
        Jessica Isaksson               Lag: Barn och Utbild 27 sek. (28)  
        Daniel Haglund                 -                    27 sek. (29)  
        Lotta Grahn                    -                    27 sek. (33)  
        Teodor Laaksonen               Lag: Down on the far 27 sek. (28)  
        Oskar Källman                  Lag: Projektstyrning 27 sek.       
        Daniel Karlsson                Lag: Team NSU 2      27 sek.       
        Oscar Svensson                 Lag: Projektstyrning 27 sek.       
        Erik Svedlind                  -                    27 sek.       
        Jan Holmberg                   Lag: Rehns           27 sek.       
        Ali Soltani                    Lag: AF:S ELIT       27 sek.       
        Asou Salehi                    Lag: AF SEMLA        27 sek.       
        Ulrika Sjödahl                 Lag: IF Åf-support   27 sek.       
        Annika Anell                   Lag: M-funktion      27 sek.       
    125 Christian Udin                 Lag: Speedy Strokere 28 sek. (-)   
        Susanne Eriksson               -                    28 sek. (33)  
        Linus Gustafsson               -                    28 sek. (31)  
        Anna-Karin Nordvall            -                    28 sek. (-)   
        Fredrik Örnfjäder              -                    28 sek. (33)  
        Robert Andersson               -                    28 sek. (28)  
        Jörgen Fohlin                  -                    28 sek. (29)  
        Felix Stengaard                Lag: Östra Quickstep 28 sek.       
        Yvonne Henningsson             Lag: Skavsta Goers D 28 sek.       
        Robin Lamberg                  Lag: Bettna Solstrål 28 sek.       
        Annika Forssberg               Lag: Skavsta Goers H 28 sek.       
        Jenny Appel                    Lag: Skavsta Goers H 28 sek.       
        Monika Blomberg                Lag: Åsidan1         28 sek.       
    138 Fredrik Ericsson               Lag: Down on the far 29 sek. (-)   
        Firas Ayadi                    -                    29 sek.       
        Linus Pettersson               Lag: Rehns           29 sek.       
        Lisa Haglund                   -                    29 sek.       
        Therese Andersson              -                    29 sek.       
        Maria Ekstrand                 Lag: Grillmorsorna 3 29 sek.       
        Elen Vestlin Jarlö             Lag: GT Runners 2    29 sek.       
        Carin Esséus                   Lag: Åsidan1         29 sek.       
        Elin Lindkvist                 Lag: Erikas änglar 2 29 sek.       
    147 Åsa Kjellberg                  Lag: Östra Quickstep 30 sek. (30)  
        Lina Björkborg                 Lag: Lars lärjungar  30 sek. (35)  
        Joakim Gunnarsson              Lag: Sogeti 1        30 sek. (51)  
        Lars-Olof Lundström            -                    30 sek.       
        Berit Laudon                   Lag: Å-runners       30 sek.       
        Jonas Hoverman                 -                    30 sek.       
        Gustav Eriksson                -                    30 sek.       
        Jaana Thunberg                 Lag: Nyköpings Bushi 30 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Team Builders   30 sek.       
        Elvira Eriksson                -                    30 sek.       
    157 Johan Hansson                  Lag: Erikas änglar 1 31 sek. (31)  
        Hillevi Udin                   Lag: Speedy Strokere 31 sek. (41)  
        Anders Calltorp                -                    31 sek. (33)  
        Conny Andersson                -                    31 sek. (32)  
        Ulrika Trehn                   -                    31 sek. (31)  
        Linus Bure                     Lag: Sogeti 1        31 sek. (32)  
        Anna Rinkefjord                Lag: GT Runners 3    31 sek. (33)  
        Jessica Johansson              Lag: Klövern         31 sek. (34)  
        Andreas Claesson               Lag: Sogeti 2        31 sek. (41)  
        Erik Segersberg                -                    31 sek.       
        Anna Husa                      Lag: run NSU run     31 sek.       
        Kaj Adelborg                   -                    31 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: Team NSU 1      31 sek.       
        Gustaf Enell                   Lag: Skavsta Goers H 31 sek.       
        Linda Enell                    Lag: Skavsta Goers D 31 sek.       
        Stefan Eriksson                -                    31 sek.       
        Magnus Edström                 Lag: Å-runners       31 sek.       
        Ulf Lundgren                   Lag: Nyköpings Bushi 31 sek.       
        Frida Thunholm                 Lag: Grillmorsorna 3 31 sek.       
    176 Anna Döckner                   Lag: GT Runners 3    32 sek. (-)   
        Gunnar Frisk                   -                    32 sek. (35)  
        Johan Gustafsson               -                    32 sek. (-)   
        Jenny Tjärnström               Lag: Vipers Vittnen  32 sek. (34)  
        Stefan Forssell                -                    32 sek. (38)  
        Åsa Melin Kantarp              -                    32 sek.       
        Mona Hamnström                 Lag: Erikas änglar 1 32 sek.       
        Annika Ribbing                 Lag: Erikas änglar 1 32 sek.       
        Fredrik Carlsson               Lag: Å-runners       32 sek.       
        Maria Gottvall                 Lag: Skavsta Goers D 32 sek.       
        Jenny Wevel                    Lag: Grillmorsorna 3 32 sek.       
        Johanna Johansson              Lag: Bettna Solstrål 32 sek.       
        Caroline Fondberg              Lag: Running with th 32 sek.       
        Saleh Almoussa                 Lag: Stenils AW+     32 sek.       
        Eva Östlund                    Lag: AF SEMLA        32 sek.       
    191 Susanna Loander Löf            -                    33 sek. (34)  
        Johan Bolin                    Lag: Sogeti 1        33 sek. (35)  
        Marie Frisk                    Lag: Lars lärjungar  33 sek. (37)  
        Victoria Gustavsson            Lag: Pang i bygget   33 sek.       
        Madeleine Moberg               Lag: M-funktion      33 sek.       
        Susanne Säfström               Lag: Laget runt      33 sek.       
        Sofia Stenils                  Lag: Stenils AW+     33 sek.       
        Ann-Marie Kantarp              Lag: Åsidan1         33 sek.       
    199 Peter Hagenius                 Lag: Lars lärjungar  34 sek. (41)  
        Arvid Eriksson                 -                    34 sek.       
        Andrea Teplan                  Lag: Team NSU 1      34 sek.       
        Peter Eriksson                 -                    34 sek.       
        Ylva Eriksson                  Lag: Bettna Solstrål 34 sek.       
        Ann Engstrand                  Lag: M-funktion      34 sek.       
        Pekka Sandberg                 Lag: AF JOGGERS      34 sek.       
        Åsa Roslund Sundvisson         Lag: RUN FORREST RUN 34 sek.       
        Josefin Wallin                 Lag: Östra Slowfox   34 sek.       
    208 Janna Holmqvist                Lag: Down on the far 35 sek. (40)  
        Anna-Lena Stengård             Lag: Erikas änglar 1 35 sek.       
        Dick Jansson                   Lag: Å-runners       35 sek.       
        Carina Skoog Pettersson        -                    35 sek.       
        Sara Forsman                   Lag: Speedy Strokere 35 sek.       
        Johanna Lundström              Lag: M-funktion      35 sek.       
        Stina Vertergård               Lag: Grillmorsorna 3 35 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: The bulldozers  35 sek.       
    216 Erik ?                         Lag: Speedy Strokere 36 sek. (36)  
        Jesper Eklund                  Lag: Speedy Strokere 36 sek. (37)  
        Peter Lindbom                  Lag: Kiladalens förs 36 sek.       
        Annelie Karlsson               Lag: Kiladalens förs 36 sek.       
        Hugo Andersson                 -                    36 sek.       
        Sanna Winberg                  Lag: Team NSU 1      36 sek.       
        Terese Andersson               Lag: Curvetterna     36 sek.       
    223 Linda Widner                   Lag: Östra Quickstep 37 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    37 sek.       
        Veronica Söderberg             Lag: Kiladalens förs 37 sek.       
        Evelina Nutzman                Lag: Curvetterna     37 sek.       
        Eva Haag Jarlö                 Lag: Vipers Vittnen  37 sek.       
        Andrea Gustafsson              Lag: AF-TER YOU      37 sek.       
        Ann-Louise Norberg             Lag: Laget runt      37 sek.       
    230 Anna Andersson                 -                    38 sek. (38)  
        Siv Karlsson                   Lag: The bulldozers  38 sek.       
        Mia Lundkvist                  Lag: Team NSU 1      38 sek.       
        Ylva Klingzell                 Lag: Snyggingarna    38 sek.       
        Bente Brekstad                 Lag: Snyggingarna    38 sek.       
    235 Pernilla Forslund              Lag: Down on the far 39 sek. (40)  
        Martin Nilsson                 -                    39 sek.       
        Beatrice Kvist                 -                    39 sek.       
        Helene Sveding                 Lag: GT Runners 1    39 sek.       
    239 Lotta Karlsson                 Lag: Laget runt      40 sek.       
        Jenny zackrisson               Lag: Å-runners       40 sek.       
        Anneli Brant                   Lag: The bulldozers  40 sek.       
        Lillemor Madsen                Lag: Åsidan1         40 sek.       
    243 Rebecca Johansson              Lag: Lars Demoner    42 sek. (-)   
        Yonatan Kiros Teklehaim        Lag: RUN FORREST RUN 42 sek.       
        Emelie Öhman                   Lag: Melkers support 42 sek.       
    246 Magdalena Öhrling              Lag: Lars lärjungar  43 sek. (46)  
        Helene Princis                 Lag: Curvetterna     43 sek.       
        Susanne Jonsson                Lag: AF SEMLA        43 sek.       
    249 Christina Öhman                Lag: Melkers support 44 sek.       
        Annika Westman                 Lag: Snyggingarna    44 sek.       
        Leila Jaberansari              Lag: Snyggingarna    44 sek.       
        Hans Lind                      Lag: IF Åf-support   44 sek.       
        Jörgen Flink                   Lag: Nyköpings Bushi 44 sek.       
    254 Mikael Hirsch                  Lag: Vipers Vittnen  45 sek. (50)  
        Anna Nilsson                   Lag: GT Runners 2    45 sek.       
    256 Max Remnert                    Lag: Running with th 46 sek.       
        Hans Larsson                   Lag: AF-TER YOU      46 sek.       
    258 Edwin Selander                 -                    47 sek.       
    259 Elin Roxne Barkström           Lag: Vipers Vittnen  48 sek. (-)   
        Collette Evans                 Lag: Lars Demoner    48 sek. (-)   
        Linda Eriksson                 Lag: GT Runners 2    48 sek.       
        Andrea Faluhelyi               Lag: Skavsta Goers D 48 sek.       
        Pentti Pekkala                 Lag: Tunaberg 1      48 sek.       
    264 Oscar Selander                 -                    49 sek.       
        Katarina Berg                  Lag: Speedy Strokere 49 sek.       
        Lotta Carlsson                 Lag: Åsidan2         49 sek.       
        Lena Josefsson                 Lag: Skavsta Goers H 49 sek.       
    268 Boel Nipsjö                    -                    50 sek.       
        Heléne Beckman                 Lag: Åsidan1         50 sek.       
    270 Lena Douhan                    Lag: GT Runners 1    51 sek.       
        Maarit Pekkala                 Lag: Tunaberg 1      51 sek.       
    272 Hanna Pettersson               Lag: Lars Demoner    52 sek. (-)   
        Carina Olausson                Lag: Lars Demoner    52 sek. (55)  
        Viveca Pirers                  Lag: Sportarna       52 sek.       
        Igge Ungermann                 -                    52 sek.       
        Martin Anklew                  Lag: Nyköpings Bushi 52 sek.       
        Percy Nattfalk                 Lag: Tunaberg 1      52 sek.       
    278 Håkan Hero                     Lag: GT Runners 2    53 sek.       
        Patrick Närholm                Lag: Tunaberg 3      53 sek.       
        Camilla Johansson              Lag: Östra Quickstep 53 sek.       
        Per Swing                      Lag: AF JOGGERS      53 sek.       
        Anders Simu                    Lag: AF-TER YOU      53 sek.       
        Lisbeth Andreasson             -                    53 sek.       
    284 Pia Åkerman                    Lag: Lars Demoner    54 sek. (54)  
        Camilla Holmberg               Lag: Östra Slowfox   54 sek.       
    286 Ann-Kristin Jädersten          Lag: Erikas änglar 2 55 sek.       
        Vivi-Anne Sjöö                 Lag: Östra Slowfox   55 sek.       
        Inger Helsing                  Lag: Tunaberg 3      55 sek.       
        Thomas Erisson                 Lag: Tunaberg 2      55 sek.       
        Agnes Kabore                   Lag: AF-TER YOU      55 sek.       
    291 Kristina Ekstrand              Lag: Nyköpings Bushi 56 sek.       
        Ulrika Pettersson              Lag: Östra Slowfox   56 sek.       
        Ulla Schönberg-Berfenfeldt     Lag: Tunaberg 3      56 sek.       
        Maria Bergenlid                Lag: Tunaberg 2      56 sek.       
        Ann-Charlotte Adolfsson        Lag: Tunaberg 2      56 sek.       
    296 Annelie Boussetta              Lag: Curvetterna     58 sek.       
        Inger Sannerman                Lag: Coolingarna     58 sek.       
        Martina Ditzler                Lag: Erikas änglar 2 58 sek.       
        Lena Svalin                    -                    58 sek.       
        Karin Lundgren                 Lag: RUN FORREST RUN 58 sek.       
        Ole Madsen                     Lag: Tunaberg 1      58 sek.       
        Jörgen Holmbren                Lag: Tunaberg 2      58 sek.       
    303 Sara Öggemar                   Lag: Sportarna       59 sek.       
        Linda Tallberg                 Lag: AF SEMLA        59 sek.       
    305 Anna Jansson                   Lag: M-funktion      60 sek.       
        Sonja Jansson                  Lag: M-funktion      60 sek.       
        Caroline Arogén                Lag: Tunaberg 3      60 sek.       
        Inga-Lill Hammargård           Lag: Sportarna       60 sek.       
    309 Gunilla Gustavsson             Lag: Sportarna       61 sek.       
    310 Karin Bergström                Lag: Sportarna       62 sek.       
        Börje Helsing                  Lag: Tunaberg 3      62 sek.       
    312 Sophia Ellnemar                Lag: Tunaberg 3      63 sek.       
        Therese Andersson              Lag: AF JOGGERS      63 sek.       
    314 Susanne Andersson              Lag: Östra Slowfox   65 sek.       
        Joakim Snökvist                Lag: Nyköpings Bushi 65 sek.       
    316 Bibbi Isacson                  -                    67 sek.       
        Ia Olofsson                    Lag: Coolingarna     67 sek.       
        Katarina Gullberg              Lag: Nyköpings Bushi 67 sek.       
    319 Siv Karlsson                   Lag: Tunaberg 2      71 sek.       
    320 Magdalena Lindelöw             Lag: Erikas änglar 2 72 sek.       
    321 Maggie Nattfalk                Lag: Tunaberg 1      73 sek.       
    322 Stina Hernström                Lag: Snyggingarna    76 sek.       
    323 Lise-lotte Åberg Olsson        Lag: Coolingarna     77 sek.       
    324 Katarina Gerdin                Lag: IF Åf-support   79 sek.       
    325 Madeleine Pettersson           Lag: IF Åf-support   81 sek.       
    326 Ian Hamilton                   -                    1003 sek. (-) 
    327 Michael Petersson              Lag: Sogeti 2        1054 sek. (-) 
    328 Idris Özturk                   Lag: AF:S ELIT       1178 sek. (-) 
    329 Cecilia Norinder               Lag: Lars lärjungar  1548 sek. (-) 
    330 Amanda Hultgren                -                    1743 sek. (-) 
    -   Marcus Jarlö                   -                    - sek. (-)    
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns           - sek. (-)    
    -   Jonas Hultgren                 Lag: Rehns           - sek. (-)    
    -   Sandra Edhager                 Lag: AF:S ELIT       - sek. (-)    
    -   Pierre Jakobsson               Lag: Stenils AW+     - sek. (-)    
    -   Peter Regner                   -                    - sek. (-)    
    -   Linda Söderström               Lag: AF:S ELIT       - sek. (-)    
    -   Henrik Forslund                Lag: Down on the far - sek. (-)    
    -   Marie Broman                   Lag: Östra Quickstep - sek. (-)    
    -   Rikard Jurstrand               Lag: Sogeti 1        - sek. (-)    
    -   Isak Anängen                   -                    - sek.        
    -   Christine Christensen          Lag: AF:S ELIT       - sek.        
    -   Erika Hjelte                   Lag: Team Builders   - sek.        
    -   Martina Adolfsson              -                    - sek.        
    -   Julia Zetterstrand             Lag: Barn och Utbild - sek.        
    -   Linda Karlsson                 Lag: Melkers support - sek.        
    -   Jessica Lundin                 Lag: Barn och Utbild - sek.        
    -   Gunilla Viberg                 -                    - sek.        
    -   Lisa Öberg                     Lag: Team Builders   - sek.        
    -   Markus Östmark                 Lag: RUN FORREST RUN - sek.        
    -   Marina Lund                    Lag: AF-TER YOU      - sek.        
    -   Kaisa Engman                   -                    - sek.        
    -   Linda Asplund                  -                    - sek.        
    -   Kajsa Lannerdahl               Lag: Coolingarna     - sek.        
    -   Magnus Lindeberg               Lag: Rehns           - sek.        
    -   Caroline Wahlberg              Lag: Barn och Utbild - sek.        
    -   Louise Andersson               Lag: Barn och Utbild - sek.        
    -   Frida Lundkvist                Lag: Running with th - sek.        
    -   Pernilla Karlsson              Lag: Running with th - sek.        
    -   Agneta Lindqvist               Lag: Coolingarna     - sek.        
    -   Britt Andersson                Lag: Lars lärjungar  - sek.        
    -   Florence Nygren                Lag: Snyggingarna    - sek.        
    -   Hafso Baryare                  Lag: Curvetterna     - sek.        
    -   Bodil Linde-Olsson             Lag: Åsidan2         - sek.        
    -   Eva Sundberg                   Lag: Åsidan2         - sek.        
    -   Kristina Eriksson              Lag: Åsidan2         - sek.        
    -   Sabina Ruda                    Lag: Östra Slowfox   - sek.        
    -   Birgitta Carlsson              Lag: Tunaberg 1      - sek.        
    -   Jessica Eriksson               -                    - sek.        
    -   Tilde Lundgren                 Lag: Nyköpings Bushi - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: