Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2017 - Resultat
Stigtomtaloppet 2017to 2017-05-25 16:32
Resultatskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

     Pl Namn                          Klubb                            Tid 



   7,6 km  (107)     7600 m                      

      1 Kantarp, Robbin               -                              26:51 
      2 Sundbüe, Gustaf               Lag: Vägvalarna                27:14 
      3 Anängen, Henrik               Lag: Barn och Utbildning       28:17 
      4 Lundin, Melker                -                              28:41 
      5 Linder, Arvid                 Lag: Vägvalarna                28:49 
      6 Söderberg, Tommy              Lag: Vägvalarna                29:30 
      7 Larsson, Mikael               Lag: Projektstyrning kill      30:39 
      8 Engström, Johanna             Lag: Projektstyrning tjej      30:47 
      9 Hagströmer, Johan             Lag: Vägvalarna                30:49 
     10 Nord, Valdemar                Lag: Pang i bygget             30:55 
     11 Urby, Viktor                  Lag: Klövern                   31:40 
     12 Hamilton, Ian                 -                              31:49 
     13 Davidsson, Edvard             -                              31:52 
     14 Nettelbladt, Martin           -                              32:14 
     15 Hesselberg, Chantelle         Lag: Projektstyrning tjej      32:47 
     16 Gustafsson, Linnea            Lag: Projektstyrning tjej      33:08 
     17 Almberg, Hampus               Lag: Team NSU 2                33:09 
     18 Jarlö, Marcus                 -                              33:13 
     19 Wigerblad, Christer           -                              33:24 
     20 Larsson, Katie                -                              33:29 
     21 Hylander, Ulf                 -                              33:52 
     22 Berglund, Henrik              Lag: Rehns                     33:53 
     23 Petersson, Michael            Lag: Sogeti 2                  33:58 
     24 Hallbäck, Patrik              Lag: Team NSU 2                34:24 
     25 Hultgren, Jonas               Lag: Rehns                     34:41 
     26 Berggren, Per                 -                              35:07 
     27 Ekholm, Anna                  -                              35:18 
     28 Özturk, Idris                 Lag: AF:S ELIT                 35:53 
     29 Tingelöf, Alexander           Lag: Pang i bygget             35:58 
     30 Sandin, Robin                 -                              36:08 
     31 Lundgren, Robert              -                              36:09 
     32 Eriksson Pripp, Kent          Lag: Masarna                   36:20 
     33 Svensson, Fredrik             -                              36:28 
     34 Bergfors, Andreas             -                              36:33 
     35 Edhager, Sandra               Lag: AF:S ELIT                 36:40 
     36 Hedin, Anna                   -                              36:57 
     37 Martinsson, Lars              -                              37:04 
     38 Bergman, Gullmar              -                              37:10 
     39 Lundell, Tony                 -                              37:46 
     40 Jakobsson, Pierre             Lag: Stenils AW+               38:03 
     41 Maksinen, Martin              Lag: Sogeti 2                  38:06 
     42 Regner, Peter                 -                              38:16 
     43 Pripp, Lise                   Lag: Masarna                   38:32 
     44 Eriksson, Johan               Lag: Rehns                     38:53 
     45 Regner, Claes                 Lag: IF Åf-support             39:06 
     46 Isaksson, Jessica             Lag: Barn och Utbildning       39:55 
     47 Söderström, Linda             Lag: AF:S ELIT                 40:00 
     48 Lindgren, Anders              -                              40:03 
     49 Nord, Kristofer               Lag: Pang i bygget             40:22 
     50 Vistinmäki, Veronica          -                              40:27 
     51 Forslund, Henrik              Lag: Down on the farm          40:28 
     52 Udin, Christian               Lag: Speedy Strokerehab        40:36 
     53 Stenils, Patrik               Lag: Stenils AW+               40:57 
     54 Lilja, Jonas                  -                              41:04 
     55 Eriksson, Susanne             -                              41:05 
     56 Wahlinder, Johannes           Lag: Team NSU 2                41:18 
     57 Haglund, Daniel               -                              41:30 
     58 Gustafsson, Linus             -                              41:42 
     59 Andersson, Erik               Lag: Masarna                   41:44 
     60 Jarlö, Jonas                  Lag: Klövern                   41:51 
     61 Nordvall, Anna-Karin          -                              42:30 
     62 Ericsson, Fredrik             Lag: Down on the farm          42:48 
     63 Örnfjäder, Fredrik            -                              43:10 
     64 Holmqvist, Janna              Lag: Down on the farm          43:20 
     65 Andersson, Robert             -                              43:28 
     66 Hansson, Johan                Lag: Erikas änglar 1           43:32 
     67 Lindmark, Kalle               Lag: Lars Demoner              44:01 
     68 Fohlin, Jörgen                -                              44:15 
     69 Grahn, Lotta                  -                              44:19 
     70 Udin, Hillevi                 Lag: Speedy Strokerehab        44:48 
     71 Persson Karlén, Jacob         -                              45:01 
     72 Calltorp, Anders              -                              45:21 
     73 Andersson, Conny              -                              45:45 
     74 Trehn, Ulrika                 -                              46:06 
     75 Bure, Linus                   Lag: Sogeti 1                  46:13 
     76 Laaksonen, Teodor             Lag: Down on the farm          46:18 
     77 Döckner, Anna                 Lag: GT Runners 3              46:25 
     78 Rinkefjord, Anna              Lag: GT Runners 3              46:30 
     79 Johansson, Jessica            Lag: Klövern                   47:03 
     80 Loander Löf, Susanna          -                              47:05 
     81 Kjellberg, Åsa                Lag: Östra Quickstep           47:19 
     82 Frisk, Gunnar                 -                              48:12 
     83 Björkborg, Lina               Lag: Lars lärjungar            48:26 
     84 Gustafsson, Johan             -                              49:30 
     85 Norinder, Cecilia             Lag: Lars lärjungar            49:33 
     86 Tjärnström, Jenny             Lag: Vipers Vittnen            49:35 
     87 Bolin, Johan                  Lag: Sogeti 1                  49:40 
     88 Claesson, Andreas             Lag: Sogeti 2                  50:05 
     89 Frisk, Marie                  Lag: Lars lärjungar            50:08 
     90 Forssell, Stefan              -                              50:31 
     91 Gunnarsson, Joakim            Lag: Sogeti 1                  51:11 
     92 Andersson, Anna               -                              51:27 
     93 Broman, Marie                 Lag: Östra Quickstep           51:52 
     94 Hagenius, Peter               Lag: Lars lärjungar            53:39 
     95 Forslund, Pernilla            Lag: Down on the farm          53:52 
     96 Öhrling, Magdalena            Lag: Lars lärjungar            53:57 
     97 Hultgren, Amanda              -                              56:41 
     98 ?, Erik                       Lag: Speedy Strokerehab        57:37 
     99 Eklund, Jesper                Lag: Speedy Strokerehab        57:38 
    100 Jurstrand, Rikard             Lag: Sogeti 1                  59:51 
    101 Hirsch, Mikael                Lag: Vipers Vittnen          1:00:33 
    102 Pettersson, Hanna             Lag: Lars Demoner            1:04:39 
    103 Roxne Barkström, Elin         Lag: Vipers Vittnen          1:12:29 
    104 Evans, Collette               Lag: Lars Demoner            1:12:31 
    105 Johansson, Rebecca            Lag: Lars Demoner            1:14:11 
    106 Åkerman, Pia                  Lag: Lars Demoner            1:15:30 
    107 Olausson, Carina              Lag: Lars Demoner            1:15:31 



   3,8 km  (262)     3800 m                      

      1 Wirell, Johan                 -                              14:55 
      2 Larsson, Albin                Lag: Vägvalarna                15:00 
      3 Kindborn, Hugo                Lag: Projektstyrning kill      15:04 
      4 Anängen, Isak                 -                              15:10 
      5 Svensson, Hugo                Lag: Projektstyrning kill      15:47 
      6 Ericson, Marcus               -                              15:59 
      7 Melin, Albin                  -                              16:04 
      8 Lindquist, Björn              -                              16:33 
      9 Källman, Oskar                Lag: Projektstyrning kill      16:43 
     10 Olsson, Mattias               Lag: Laget runt                16:49 
     10 Thunström, Liam               -                              16:49 
     12 Johansson, Gustav             -                              16:55 
     13 Barkne, May                   -                              17:11 
     14 Al-Dhaheri, Ibrahim           Lag: Nyköpings Bushido la      17:22 
     15 Nagy, David                   -                              17:37 
     16 Hedin, Valter                 -                              17:53 
     17 Björnberg Färdig, Axel        -                              17:56 
     18 Lenne, Erik                   Lag: Klövern                   18:08 
     19 Bergfors, Lucas               -                              18:16 
     20 Björnfot, William             -                              18:17 
     21 Gustafsson, Rasmus            -                              18:19 
     22 Nord, Agnes                   Lag: Pang i bygget             18:20 
     23 Thell, Linnea                 Lag: run NSU run               18:23 
     24 Sterner, Filip                -                              18:26 
     25 Larsson, Matilda              Lag: Projektstyrning tjej      18:27 
     26 Åndberg, Robert               Lag: GT Runners 2              18:28 
     27 Ayadi, Firas                  -                              18:31 
     28 Smiras, Yousef                Lag: Bettna Solstrålar         18:33 
     29 Frick, Daniel                 -                              18:44 
     30 Segersberg, Erik              -                              18:50 
     31 Karlsson, Daniel              Lag: Team NSU 2                18:58 
     31 Normark, Jonas                Lag: Team NSU 2                18:58 
     33 Carlsson, Isac                -                              19:04 
     33 Rosman, Victor                -                              19:04 
     35 Wevel, Axel                   -                              19:07 
     36 Rosman, Ulf                   -                              19:09 
     37 Ringgren, Camilla             Lag: Grillmorsorna 3.0         19:12 
     38 Pettersson, Adam              -                              19:18 
     39 Alenius, Camilla              Lag: Å-runners                 19:32 
     40 Öberg, Rasmus                 -                              19:42 
     41 Lundström, Lars-Olof          -                              19:53 
     42 Andersson, Daniel             Lag: Melkers supporters        20:05 
     43 Svensson, Oscar               Lag: Projektstyrning kill      20:06 
     44 Christensen, Christine        Lag: AF:S ELIT                 20:16 
     45 Svensson, Samuel              Lag: Projektstyrning kill      20:20 
     46 Husa, Anna                    Lag: run NSU run               20:30 
     47 Pettersson, Linus             Lag: Rehns                     20:55 
     47 Adelborg, Kaj                 -                              20:55 
     49 Tidblad, Andreas              Lag: run NSU run               20:58 
     50 Lundin, Karl                  -                              20:59 
     51 Enell, Ebba                   Lag: Skavsta Goers Dream       21:13 
     52 Husa, Hannu                   Lag: Team NSU 1                21:18 
     53 Rosman, Emma                  -                              21:31 
     54 Hjelte, Erika                 Lag: Team Builders             21:47 
     55 Melin Kantarp, Åsa            -                              21:51 
     56 Adolfsson, Martina            -                              22:20 
     57 Laudon, Berit                 Lag: Å-runners                 22:23 
     58 Larsson, Hugo                 -                              22:25 
     59 Svedlind, Erik                -                              22:47 
     60 Svedlind, Christoffer         -                              22:48 
     61 Hamnström, Mona               Lag: Erikas änglar 1           22:53 
     62 Stengård, Anna-Lena           Lag: Erikas änglar 1           22:57 
     63 Stengaard, Felix              Lag: Östra Quickstep           22:59 
     64 Haglund, Lisa                 -                              23:07 
     65 Nord, August                  Lag: Pang i bygget             23:13 
     66 Jansson, Dick                 Lag: Å-runners                 23:17 
     67 Gustavsson, Victoria          Lag: Pang i bygget             23:23 
     68 Hoverman, Jonas               -                              23:25 
     69 Kron, Liv                     -                              23:30 
     70 Ribbing, Annika               Lag: Erikas änglar 1           23:31 
     71 Skoog Pettersson, Carina      -                              23:33 
     72 Enell, Gustaf                 Lag: Skavsta Goers Hallof      23:34 
     73 Enell, Linda                  Lag: Skavsta Goers Dream       23:35 
     74 Widner, Linda                 Lag: Östra Quickstep           23:39 
     75 Carlsson, Fredrik             Lag: Å-runners                 23:41 
     76 Holmberg, Jan                 Lag: Rehns                     23:42 
     77 Gottvall, Maria               Lag: Skavsta Goers Dream       23:43 
     78 Wevel, Jenny                  Lag: Grillmorsorna 3.0         23:45 
     78 Zetterstrand, Julia           Lag: Barn och Utbildning       23:45 
     80 Andersson, Therese            -                              23:50 
     81 Lindbom, Peter                Lag: Kiladalens församlin      23:55 
     82 Karlsson, Linda               Lag: Melkers supporters        24:02 
     83 Landin, Milo                  -                              24:03 
     84 Johansson, Johanna            Lag: Bettna Solstrålar         24:07 
     85 Landin, Mattias               -                              24:14 
     86 Eriksson, Arvid               -                              24:15 
     87 Nilsson, Martin               -                              24:16 
     88 Moberg, Madeleine             Lag: M-funktion                24:17 
     89 Forsman, Sara                 Lag: Speedy Strokerehab        24:21 
     90 Karlsson, Lotta               Lag: Laget runt                24:30 
     91 Ekstrand, Maria               Lag: Grillmorsorna 3.0         24:32 
     92 Thunberg, John                Lag: Nyköpings Bushido la      24:33 
     93 Kiros Teklehaim, Yonatan      Lag: RUN FORREST RUN           24:36 
     93 Björnfot, Lotta               Lag: Team Builders             24:36 
     95 Mörlid, Peter                 Lag: The bulldozers            24:39 
     96 Björnfot, Ludwig              -                              24:45 
     97 Kvist, Beatrice               -                              24:49 
     98 Fondberg, Caroline            Lag: Running with the dev      24:51 
     99 Teplan, Andrea                Lag: Team NSU 1                25:07 
    100 Sköld, Anna-Karin             Lag: Running with the dev      25:13 
    101 Eriksson, Peter               -                              25:16 
    102 Eriksson, Stefan              -                              25:17 
    103 Edström, Magnus               Lag: Å-runners                 25:21 
    104 Eriksson, Gustav              -                              25:29 
    105 Nilsson, Margareta            -                              25:30 
    106 Eriksson, Ylva                Lag: Bettna Solstrålar         25:33 
    106 Soltani, Ali                  Lag: AF:S ELIT                 25:33 
    108 Salehi, Asou                  Lag: AF SEMLA                  25:39 
    109 Thunberg, Jaana               Lag: Nyköpings Bushido la      25:40 
    110 Lundgren, Ulf                 Lag: Nyköpings Bushido la      25:41 
    111 Henningsson, Yvonne           Lag: Skavsta Goers Dream       25:50 
    112 Söderberg, Veronica           Lag: Kiladalens församlin      25:52 
    112 Karlsson, Annelie             Lag: Kiladalens församlin      25:52 
    114 Selander, Oscar               -                              25:54 
    115 Landeblad, Emma               Lag: GT Runners 1              25:56 
    115 Selander, Edwin               -                              25:56 
    117 zackrisson, Jenny             Lag: Å-runners                 26:03 
    118 Lundström, Johanna            Lag: M-funktion                26:09 
    119 Engstrand, Ann                Lag: M-funktion                26:11 
    120 Säfström, Susanne             Lag: Laget runt                26:15 
    121 Andersson, Hugo               -                              26:35 
    122 Lundin, Jessica               Lag: Barn och Utbildning       26:40 
    123 Larsson, Anton                Lag: Team Builders             26:43 
    124 Lamberg, Robin                Lag: Bettna Solstrålar         26:44 
    125 Thunholm, Frida               Lag: Grillmorsorna 3.0         26:50 
    126 Viberg, Gunilla               -                              26:58 
    127 Isaksson, Anna                Lag: Östra Quickstep           27:01 
    128 Öberg, Lisa                   Lag: Team Builders             27:13 
    129 Einfeldt, Caroline            Lag: Bettna Solstrålar         27:14 
    130 Brant, Anneli                 Lag: The bulldozers            27:23 
    131 Stenils, Sofia                Lag: Stenils AW+               28:05 
    132 Vestlin Jarlö, Elen           Lag: GT Runners 2              28:12 
    133 Sandberg, Pekka               Lag: AF JOGGERS                28:16 
    134 Juteryd, Hampus               Lag: The bulldozers            28:19 
    135 Öhman, Emelie                 Lag: Melkers supporters        28:28 
    136 Sjödahl, Ulrika               Lag: IF Åf-support             28:36 
    136 Öhman, Christina              Lag: Melkers supporters        28:36 
    138 Öhman, Bianca                 Lag: run NSU run               28:39 
    139 Östmark, Markus               Lag: RUN FORREST RUN           28:40 
    140 Karlsson, Siv                 Lag: The bulldozers            28:41 
    141 Asklander, Max                Lag: run NSU run               28:42 
    142 Nipsjö, Boel                  -                              28:58 
    143 Roslund Sundvisson, Åsa       Lag: RUN FORREST RUN           29:02 
    144 Lund, Marina                  Lag: AF-TER YOU                29:08 
    145 Engman, Kaisa                 -                              29:18 
    146 Winberg, Sanna                Lag: Team NSU 1                29:24 
    147 Andersson, Terese             Lag: Curvetterna               29:25 
    148 Westman, Annika               Lag: Snyggingarna              29:27 
    149 Jaberansari, Leila            Lag: Snyggingarna              29:29 
    150 Asplund, Linda                -                              29:39 
    151 Wallin, Josefin               Lag: Östra Slowfox             29:42 
    152 Lind, Hans                    Lag: IF Åf-support             30:01 
    153 Lundkvist, Mia                Lag: Team NSU 1                30:02 
    154 Princis, Helene               Lag: Curvetterna               30:20 
    155 Flink, Jörgen                 Lag: Nyköpings Bushido la      30:34 
    156 Forssberg, Annika             Lag: Skavsta Goers Hallof      30:44 
    157 Appel, Jenny                  Lag: Skavsta Goers Hallof      30:45 
    157 Lindqvist, Lollo              Lag: Laget runt                30:45 
    159 Esséus, Carin                 Lag: Åsidan1                   30:56 
    160 Lindkvist, Elin               Lag: Erikas änglar 2           31:00 
    161 Madsen, Lillemor              Lag: Åsidan1                   31:02 
    162 Kantarp, Ann-Marie            Lag: Åsidan1                   31:06 
    163 Blomberg, Monika              Lag: Åsidan1                   31:07 
    164 Nutzman, Evelina              Lag: Curvetterna               31:23 
    165 Klingzell, Ylva               Lag: Snyggingarna              31:26 
    166 Vertergård, Stina             Lag: Grillmorsorna 3.0         31:27 
    167 Brekstad, Bente               Lag: Snyggingarna              31:31 
    168 Hällegard, Olivia             Lag: run NSU run               32:14 
    169 Haag Jarlö, Eva               Lag: Vipers Vittnen            32:17 
    170 Gustafsson, Andrea            Lag: AF-TER YOU                32:18 
    171 Aldenius, Elin                Lag: The bulldozers            32:37 
    172 Norberg, Ann-Louise           Lag: Laget runt                32:44 
    173 Anell, Annika                 Lag: M-funktion                33:41 
    174 Almoussa, Saleh               Lag: Stenils AW+               33:46 
    175 Remnert, Max                  Lag: Running with the dev      34:01 
    176 Pirers, Viveca                Lag: Sportarna                 34:09 
    177 Lannerdahl, Kajsa             Lag: Coolingarna               34:11 
    178 Bergner, Angelika             Lag: Team Builders             34:16 
    179 Ungermann, Igge               -                              34:57 
    180 Lindeberg, Magnus             Lag: Rehns                     35:41 
    181 Wahlberg, Caroline            Lag: Barn och Utbildning       36:39 
    182 Andersson, Louise             Lag: Barn och Utbildning       36:42 
    183 Boussetta, Annelie            Lag: Curvetterna               37:14 
    184 Lundkvist, Frida              Lag: Running with the dev      37:26 
    185 Karlsson, Pernilla            Lag: Running with the dev      37:27 
    186 Anklew, Martin                Lag: Nyköpings Bushido la      37:32 
    187 Ekstrand, Kristina            Lag: Nyköpings Bushido la      37:37 
    188 Berg, Katarina                Lag: Speedy Strokerehab        37:43 
    189 Sannerman, Inger              Lag: Coolingarna               37:47 
    190 Lindqvist, Agneta             Lag: Coolingarna               37:48 
    191 Andersson, Britt              Lag: Lars lärjungar            37:51 
    192 Ditzler, Martina              Lag: Erikas änglar 2           37:54 
    193 Lindelöw, Magdalena           Lag: Erikas änglar 2           37:58 
    194 Jädersten, Ann-Kristin        Lag: Erikas änglar 2           37:59 
    195 Nygren, Florence              Lag: Snyggingarna              38:38 
    196 Baryare, Hafso                Lag: Curvetterna               38:56 
    196 Eriksson, Linda               Lag: GT Runners 2              38:56 
    198 Nilsson, Anna                 Lag: GT Runners 2              38:57 
    199 Sveding, Helene               Lag: GT Runners 1              39:15 
    200 Douhan, Lena                  Lag: GT Runners 1              39:17 
    201 Hero, Håkan                   Lag: GT Runners 2              39:19 
    202 Bjerkfeldt, Ola               Lag: AF SEMLA                  39:30 
    203 Östlund, Eva                  Lag: AF SEMLA                  39:34 
    204 Beckman, Heléne               Lag: Åsidan1                   39:42 
    204 Carlsson, Lotta               Lag: Åsidan2                   39:42 
    206 Faluhelyi, Andrea             Lag: Skavsta Goers Dream       39:54 
    207 Josefsson, Lena               Lag: Skavsta Goers Hallof      39:55 
    208 Linder, Elsa                  -                              40:09 
    209 Carlsson, Vera                -                              40:16 
    210 Pekkala, Pentti               Lag: Tunaberg 1                40:49 
    211 Pekkala, Maarit               Lag: Tunaberg 1                40:50 
    212 Nattfalk, Percy               Lag: Tunaberg 1                41:07 
    213 Närholm, Patrick              Lag: Tunaberg 3                41:08 
    214 Johansson, Camilla            Lag: Östra Quickstep           41:16 
    214 Holmberg, Camilla             Lag: Östra Slowfox             41:16 
    216 Jansson, Anna                 Lag: M-funktion                41:22 
    217 Swing, Per                    Lag: AF JOGGERS                41:23 
    217 Jansson, Sonja                Lag: M-funktion                41:23 
    219 Simu, Anders                  Lag: AF-TER YOU                41:25 
    220 Öggemar, Sara                 Lag: Sportarna                 41:29 
    220 Bergström, Karin              Lag: Sportarna                 41:29 
    222 Pettersson, Ulrika            Lag: Östra Slowfox             41:50 
    222 Sjöö, Vivi-Anne               Lag: Östra Slowfox             41:50 
    224 Svalin, Lena                  -                              42:00 
    224 Isacson, Bibbi                -                              42:00 
    226 Lundgren, Karin               Lag: RUN FORREST RUN           42:01 
    226 Andreasson, Lisbeth           -                              42:01 
    228 Tallberg, Linda               Lag: AF SEMLA                  42:03 
    229 Helsing, Inger                Lag: Tunaberg 3                42:06 
    230 Arogén, Caroline              Lag: Tunaberg 3                42:09 
    231 Linde-Olsson, Bodil           Lag: Åsidan2                   42:14 
    232 Schönberg-Berfenfeldt, Ulla   Lag: Tunaberg 3                42:20 
    233 Sundberg, Eva                 Lag: Åsidan2                   42:23 
    234 Eriksson, Kristina            Lag: Åsidan2                   42:24 
    235 Madsen, Ole                   Lag: Tunaberg 1                42:25 
    235 Ellnemar, Sophia              Lag: Tunaberg 3                42:25 
    237 Bergenlid, Maria              Lag: Tunaberg 2                42:27 
    238 Holmbren, Jörgen              Lag: Tunaberg 2                42:34 
    239 Hammargård, Inga-Lill         Lag: Sportarna                 42:58 
    240 Adolfsson, Ann-Charlotte      Lag: Tunaberg 2                43:00 
    240 Erisson, Thomas               Lag: Tunaberg 2                43:00 
    242 Gustavsson, Gunilla           Lag: Sportarna                 43:07 
    243 Olofsson, Ia                  Lag: Coolingarna               43:23 
    244 Ruda, Sabina                  Lag: Östra Slowfox             43:30 
    245 Andersson, Susanne            Lag: Östra Slowfox             43:31 
    246 Jonsson, Susanne              Lag: AF SEMLA                  43:37 
    246 Andersson, Therese            Lag: AF JOGGERS                43:37 
    248 Kabore, Agnes                 Lag: AF-TER YOU                43:55 
    248 Larsson, Hans                 Lag: AF-TER YOU                43:55 
    250 Helsing, Börje                Lag: Tunaberg 3                45:03 
    251 Carlsson, Birgitta            Lag: Tunaberg 1                45:05 
    252 Snökvist, Joakim              Lag: Nyköpings Bushido la      45:42 
    253 Laaksonen, Vincent            Lag: Down on the farm          45:55 
    254 Gullberg, Katarina            Lag: Nyköpings Bushido la      46:09 
    255 Nattfalk, Maggie              Lag: Tunaberg 1                46:46 
    255 Karlsson, Siv                 Lag: Tunaberg 2                46:46 
    257 Hernström, Stina              Lag: Snyggingarna              51:18 
    258 Åberg Olsson, Lise-lotte      Lag: Coolingarna               51:20 
    259 Pettersson, Madeleine         Lag: IF Åf-support             53:39 
    260 Gerdin, Katarina              Lag: IF Åf-support             53:41 
    261 Eriksson, Elvira              -                            1:10:12 

        Lundgren, Tilde               Lag: Nyköpings Bushido la  ej fullf. 




Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners: