Stigtomtaloppet
Stigtomtaloppet 2016 2016-05-25 22:13:02
Spurttid (från sista stämpling till målstämplingen) OK Hällen

Klass: Ungdom       

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   Lucas Bergfors                 Västra Skolan 4:an   21 sek.       
        Caroline Johansson             Stigtomta skola 4A   21 sek.       
    3   Isabelle Johansson             Stigtomta skola 4A   23 sek.       
        Emilia Lund                    Brevikskolan         23 sek.       
        Alice Enetjärn                 Rosenkälla 3         23 sek.       
    6   Meja Alenius                   Stigtomta 5B         24 sek.       
        Annika Källman                 stigtomta skola 5    24 sek.       
        Cajsa Alenius                  Släbro 3C            24 sek.       
        Ella Asplund                   Stigtomta skola      24 sek.       
    10  David Nagy                     Stigtomta 4A         25 sek.       
        Albin Bergqvist                Jönåkers skola klass 25 sek.       
        Valdemar Hamilton              Västra skolan, 2A (H 25 sek.       
        Olle Snöman                    Västra skolan 2      25 sek.       
        Jennifer Hultgren              Stigtomta skola 3A   25 sek.       
    15  Owen Andersson                 Stigtomta 4b         26 sek.       
        Elin Järvall                   Vittra Kungshagen 4  26 sek.       
        Tuva Nord                      Stigtomta Skola 4B   26 sek.       
        Tilda Eklund                   Sjösa skola, klass 5 26 sek.       
        Rasmus Gustafsson              Jönåkers skola, klas 26 sek.       
        Devin Andersson                Stigtomta 1a         26 sek.       
        Adrian Byström                 Stigtomta 1          26 sek.       
        Kenny Sandin                   Stigtomta 2b         26 sek.       
        Vilgot Selander                -                    26 sek.       
        Tyra Persson Augustsson        Stigtomta skola 3a   26 sek.       
        Wilma Brolin                   3A Stigtomta Skola   26 sek.       
        Karin Friberg                  Stigtomta 3A         26 sek.       
    27  Havannah Karlsberg Wellsjö     Östra Skolan 4B      27 sek.       
        Wilhelm Dahlin                 Bergshammar 4        27 sek.       
        Filip Hammarlund               Stigtomta Skola 3A   27 sek.       
        Rasmus Öberg                   Stigtomta skola 3B   27 sek.       
        Elvira Lindsten                Långsätterskolan 1A  27 sek.       
    32  Agnes Nord                     Stigtomta Skola 4B   28 sek.       
        Filip Jensen                   Stigtomta 4A         28 sek.       
        Tindra Thunström               Stigtomta 4A         28 sek.       
        Olivia Hedström                Stigtomta 4A         28 sek.       
        Hugo Annerfors                 -                    28 sek.       
        Liam Jerner                    Stigtomta skola 1A   28 sek.       
        Ella Norrgran                  Peterslund 1G        28 sek.       
        Emilia Norrgran                Peterslund 16        28 sek.       
        Fabian Bure                    Mikaeliskolan 4      28 sek.       
        Tania Reuterwall               3A Stigtomta skola   28 sek.       
    42  Felicia Linder                 Långsätterskolan 4B  29 sek.       
        Arwid Dahlin                   Bergshammar 1        29 sek.       
        Sigge Östman                   Stigtomta 1A         29 sek.       
        Philip Ek                      Stigtomta 2A         29 sek.       
        Måns Hjelte                    Stigtomta 2B         29 sek.       
        Tea Nordvall                   Västra Skolan        29 sek.       
        Liam Åkerman                   Svalsta skola 2a     29 sek.       
        Benjamin Hoverman              -                    29 sek.       
        Calle Fiander                  -                    29 sek.       
    51  Signe Blomgren                 Stigtomta 5          30 sek.       
        Tyra Berglin                   Stigtomta 3A         30 sek.       
        Rasmus Öman                    Stigtomta skola 2a   30 sek.       
        Hanna Bergfors                 Nyköping Västa 2:an  30 sek.       
        David Svedlind                 stigtomtaskolan 2b   30 sek.       
        Amanda Hoverman                Stigtomta 1a         30 sek.       
        Leia Lund                      Stigtomta skola 1B   30 sek.       
        Teo Regner                     Vrenafriskola klass  30 sek.       
        Erik Forsell                   Södertälje friskola  30 sek.       
    60  Hugo Larsson                   Stigtomta 4A         31 sek.       
        Otilia Ringgren                Svalstaskolan 3a     31 sek.       
        Alicia Berg                    Stigtomta klass 5    31 sek.       
        William Munro Jack             -                    31 sek.       
        Milton Kron                    Vrena friskola klass 31 sek.       
        Thea Karlsson                  Stigtomta Skola 2a   31 sek.       
        David Fagerqvist               Stigtomta 1A         31 sek.       
        Colin Sandin                   Stigtomta Fb         31 sek.       
        Louise Snöman                  Stigtomta 1b         31 sek.       
        Emil Öberg                     Nissebo förskola     31 sek.       
    70  Erik Svedlind                  stigtomtaskolan 4a   32 sek.       
        Emma Davidsson                 Stigtomta 4A         32 sek.       
        Teodor Kvist                   Klass 1 bryngelstorp 32 sek.       
        Meja Lindén                    Bryngeltorpsskolan 1 32 sek.       
        Gustaf Fiander                 Mikaeliskolan 3      32 sek.       
        Amanda Hansen                  Stigtomta 1A         32 sek.       
        Tuva Edenius                   Stigtomta skola fb   32 sek.       
        Linnea Hoverman                Stigtomta skola 3a   32 sek.       
    78  Jennifer Broberg               Stigtomtaskolan 5    33 sek.       
        Astri Pettersson               Stigtomta skola 1b   33 sek.       
        Lilly Liljengren               Stigtomta 2A         33 sek.       
        Elsa Pettersson                Stigtomta skola 1B   33 sek.       
        Elias Hultgren                 Stigtomta skola 2A   33 sek.       
        Alva Sundell                   Stigtomta skola 2A   33 sek.       
    84  Isabella Safioti               -                    34 sek.       
        Ella Ek                        Stigtomta 5          34 sek.       
        Hampus Ribbing                 Stigtomta skola 2A   34 sek.       
        Adam Thorell                   Stigtomta skola 2A   34 sek.       
        Filippa Kördel                 Stigtomta 1A         34 sek.       
    89  Therese Fagerqvist             Stigtomta 2B         35 sek.       
        Alina Ringgren                 Svalstaskolan        35 sek.       
        Robin Öman                     Stigtomta skola 1b   35 sek.       
        Alice Jonsson                  Friskolan Nyköping 4 35 sek.       
        Ludwig Björnfot                Stigtomtaskolan FB   35 sek.       
        Wilgot Eklund                  Sjösa Skola, klass 2 35 sek.       
        Klara Blomgren                 Stigtomta 2B         35 sek.       
        Tilde Rehnström                -                    35 sek.       
        Wilma Andersson                Stigtomta 2B         35 sek.       
    98  Ludwig Hallbäck                Mikaeliskolan 3      36 sek.       
        Lukas Kantarp                  -                    36 sek.       
        Elliot Hedström                Stigtomta 1A         36 sek.       
        Line Broberg                   -                    36 sek.       
        Jonah Stenils                  Stigtomta 2B         36 sek.       
        Elisa Gullstrand               Stigtomta 2B         36 sek.       
        Chanell Lekander               Stigtomta skolan kla 36 sek.       
        Ebba Karlsson                  -                    36 sek.       
        Lova Edenius                   Stigtomta skola 2a   36 sek.       
    107 Jennifer Johansson             Stigtomta skola, kla 37 sek.       
    108 Evelina Bäcklund               Bryngeltorpsskolan   38 sek.       
    109 Lukas Åkerman                  Svalsta skola 1a     42 sek.       
    110 Julia Hansen                   Stigtomta FA         43 sek.       
    111 Tyra Gullstrand                Stigtomta Fa         44 sek.       
    112 Ellinore Bäcklund              Bryngfeltorpsskolan  45 sek.       
    113 Mathilde Skantze               Stigtomta Skola      49 sek.       
    114 Lovisa Kynsilehto              Stigtomta skola Fa   50 sek.       
    -   Astor Lenninger                Stigtomta sk. klass2 - sek.        


Klass: Vuxna        

    Pl. Namn                           Klubb                Spurt         
    1   Robbin Kantarp                 -                    19 sek.       
        Robert Lundgren                Lag: LF Södermanland 19 sek.       
        Thord Asplund                  -                    19 sek.       
    4   Per Öberg                      Lag: Brevik 1        20 sek.       
        Magnus Lindén                  -                    20 sek.       
        David Ringh                    -                    20 sek.       
        Mikael Fjällstrid              -                    20 sek.       
        Kevin Englund                  -                    20 sek.       
        Lucas Bergfors                 -                    20 sek.       
    10  Felix Lindell-Öhman            -                    21 sek.       
        Henrik Anängen                 -                    21 sek.       
        Valdemar Nord                  -                    21 sek.       
        Kari Lindell                   -                    21 sek.       
        Ella Stenils                   Lag: Hällen genarati 21 sek.       
        Robert Bergentoft              Lag: Nyköpings Bushi 21 sek.       
        Hampus Juteryd                 Lag: Jutarns juveler 21 sek.       
    17  Mikael Larsson                 Lag: Projektstyrning 22 sek.       
        Chantelle Hesselberg           Lag: Projektstyrning 22 sek.       
        Marcus Jarlö                   -                    22 sek.       
        Lena Bergfors                  -                    22 sek.       
        Mattias Olsson                 Lag: Bob Beamon Bike 22 sek.       
        Albin Melin                    -                    22 sek.       
        Robin Åndberg                  -                    22 sek.       
        Patric Schelin                 Lag: Sogeti          22 sek.       
        Martin Svensson                -                    22 sek.       
        Lukas Eiderbäck                -                    22 sek.       
    27  Arvid Linder                   Lag: Projektstyrning 23 sek.       
        Daniel Karlsson                Lag: Nyköping Strand 23 sek.       
        Martin Nettelbladt             -                    23 sek.       
        Pär Lindén                     -                    23 sek.       
        Andreas Bergfors               -                    23 sek.       
        Patrik Stenils                 Lag: Hällen genarati 23 sek.       
        Robert Redai                   Lag: X21 AF Flen     23 sek.       
        Ronny Söderqvist               Lag: Vrena friskola  23 sek.       
        Liam Thunström                 -                    23 sek.       
        Ibrahim Al-Dhaheri             Lag: Nyköpings Bushi 23 sek.       
        Elin Rydberg                   Lag: Masarna         23 sek.       
        Edwin Selander                 -                    23 sek.       
        Erik Lenne                     Lag: Klövern         23 sek.       
        William Björnfot               -                    23 sek.       
        Owen Andersson                 -                    23 sek.       
    42  Tommy Söderberg                Lag: Söderberg Runne 24 sek.       
        Daniel Snöman                  -                    24 sek.       
        Jan Johansson                  -                    24 sek.       
        Carl Lindborg                  -                    24 sek.       
        Christoffer Forsen             Lag: Nyköping Strand 24 sek.       
        Amasan Safi                    -                    24 sek.       
        Willie Kantarp                 -                    24 sek.       
        Nora Axelsson                  Lag: Nyköping Strand 24 sek.       
        Hugo Kindborn                  Lag: Projektstyrning 24 sek.       
        Adam Pettersson                -                    24 sek.       
        Frida Jarding                  Lag: Nyköping Strand 24 sek.       
        Robin Norling                  -                    24 sek.       
        Daniel Andersson               Lag: OG 35           24 sek.       
        Monika Fazakas                 Lag: Söderberg Runne 24 sek.       
        Oscar Selander                 -                    24 sek.       
        Emelie Öhman                   Lag: OG 35           24 sek.       
        Martin Anklev                  Lag: Nyköpings Bushi 24 sek.       
    59  Nina Ellmark                   Lag: River runners   25 sek.       
        Stefan Söderberg               Lag: Söderberg Runne 25 sek.       
        Magnus Nygren                  Lag: River runners   25 sek.       
        Jesper Mindemark               -                    25 sek.       
        Linnea Gustafsson              Lag: Projektstyrning 25 sek.       
        Hampus Larsson                 -                    25 sek.       
        Jonas Jarlö                    Lag: Klövern         25 sek.       
        Johannes Wallinder             Lag: Nyköping Strand 25 sek.       
        Peter Carlfjord                Lag: Brevik 1        25 sek.       
        Leo Lund                       -                    25 sek.       
        Kristina Andreason             Lag: Slowmotions     25 sek.       
        Filip Jädersten Sterner        -                    25 sek.       
        Malin Yderman                  Lag: Bob Beamon Bike 25 sek.       
        Linda Karlsson                 Lag: OG 35           25 sek.       
        Jörgen Flink                   Lag: Nyköpings Bushi 25 sek.       
    74  Hanna Windestam                -                    26 sek.       
        Mattias Waldebring             -                    26 sek.       
        Gunnar Rehn                    Lag: Rehns bygg      26 sek.       
        Gullman Bergman                -                    26 sek.       
        Anders Lindgren                -                    26 sek.       
        Katrin Sannert                 Lag: River runners   26 sek.       
        Axel Wevel                     -                    26 sek.       
        Björn Karlman                  -                    26 sek.       
        Lotta Björnfot                 Lag: Gått & Blandat  26 sek.       
        Rasmus Gustafsson              -                    26 sek.       
        Isac carlsson                  -                    26 sek.       
        Ebba Carnelius                 Lag: Hällen genarati 26 sek.       
        Robert Andersson               Lag: Hillmountain Ru 26 sek.       
        Shamali Mchnikhel              -                    26 sek.       
    88  Johan Eriksson                 Lag: Rehns bygg      27 sek.       
        Sune Carlsson                  Lag: LF Södermanland 27 sek.       
        Daniel Haglund                 -                    27 sek.       
        Maria Bjärengren               -                    27 sek.       
        Anna Rinkefjord                Lag: Grant Thornton  27 sek.       
        Linus Gustafsson               -                    27 sek.       
        Matilda Larsson                Lag: Projektstyrning 27 sek.       
        Sara Öberg                     Lag: Nissebo         27 sek.       
        Tobias Ribbing                 Lag: Erikas änglar 1 27 sek.       
        Johanna Sundberg               Lag: Nyköpings Bushi 27 sek.       
        Oliver Eiderbäck               -                    27 sek.       
        Irma Littorin                  -                    27 sek.       
        Hampus Nagy                    -                    27 sek.       
        Helene Söderberg               Lag: Söderberg Runne 27 sek.       
    102 Patrik Pilheden                Lag: X21 AF Flen     28 sek.       
        Daniel Karlsson                -                    28 sek.       
        Linnea Carlsson                Lag: Projektstyrning 28 sek.       
        Peter Sandberg                 -                    28 sek.       
        August Asplund                 -                    28 sek.       
        Kaj Adelborg                   -                    28 sek.       
        Dalila Megdiche Mouaid         -                    28 sek.       
        Linda Rotestam                 -                    28 sek.       
        Kristina Ekstrand              Lag: Nyköpings Bushi 28 sek.       
    111 Niklas Carnelius               Lag: Hällen genarati 29 sek.       
        Mårten Broberg                 -                    29 sek.       
        Lars-Olof Lundström            -                    29 sek.       
        Matts Jansson                  Lag: Slowmotions     29 sek.       
        Tomas Ekermo Karlsson          Lag: Liberalerna     29 sek.       
        Patrik Andersson               -                    29 sek.       
        Camilla Alenius                -                    29 sek.       
        Erika Lund                     Lag: Masarna         29 sek.       
        Sofia Lindberg                 Lag: Klövern         29 sek.       
        Fredrik Örnfjäcka              -                    29 sek.       
        Elsa Linder                    Lag: Hällen genarati 29 sek.       
        Martina Adolfsson              Lag: Marys           29 sek.       
        Swantje Richter                Lag: River runners   29 sek.       
    124 Charlotte Lindberg             -                    30 sek.       
        Johanna Sundelöf               -                    30 sek.       
        Susanne Eriksson               -                    30 sek.       
        Taru Särkiniemi                Lag: X21 AF Flen     30 sek.       
        Gunnar Frisk                   -                    30 sek.       
        Fata Hamili                    -                    30 sek.       
        Malin Söderberg                Lag: Grant Thornton  30 sek.       
        Mona Hamnström                 Lag: Erikas änglar 1 30 sek.       
        Johanna Carlsson               Lag: Masarna         30 sek.       
        Birgitta Virgo                 -                    30 sek.       
        Frida Lundkvist                Lag: Bob Beamon Bike 30 sek.       
        Elen Vestlin Jarlö             Lag: Grant Thornton  30 sek.       
    136 Mostala Hosseili               -                    31 sek.       
        Anna Askbom Husa               Lag: Nyköping Strand 31 sek.       
        Petra Janson                   Lag: Brevik 1        31 sek.       
        Magnus Söderberg               Lag: Söderberg Runne 31 sek.       
        Vera Carlsson                  Lag: Hällen genarati 31 sek.       
        Sara Krath                     Lag: LF Södermanland 31 sek.       
        Madeleine Jansson              Lag: Jutarns juveler 31 sek.       
        Maja Arogén                    Lag: Nissebo         31 sek.       
        Milo Landin                    -                    31 sek.       
        Andreas Eiderbäck              -                    31 sek.       
        Tilde Lundgren                 Lag: Nyköpings Bushi 31 sek.       
        Annika Anell                   Lag: Livsnjutarna    31 sek.       
    148 Patric Svedling                Lag: Projektstyrning 32 sek.       
        Oskar Källman                  Lag: Projektstyrning 32 sek.       
        Klara Olander                  Lag: River runners   32 sek.       
        Samuel Svensson                Lag: Projektstyrning 32 sek.       
        Johanna Karlsson               Lag: Grillmorsorna 2 32 sek.       
        Thomas Sättermon               Lag: Slowmotions     32 sek.       
        Henrik Färnqvist               Lag: Nyköping Strand 32 sek.       
        Anna Alkevik                   -                    32 sek.       
        Gustav Norberg                 -                    32 sek.       
        Linda Widner                   -                    32 sek.       
        Ann-Marie Eriksson             -                    32 sek.       
        Jörgen Johansson               Lag: Livsnjutarna    32 sek.       
        Krister Eriksson               Lag: Hillmountain Ru 32 sek.       
        Ulf Lundgren                   Lag: Nyköpings Bushi 32 sek.       
    162 Christina Ribbhagen            Lag: River runners   33 sek.       
        Anna-Karin Nordvall            -                    33 sek.       
        Lisa Haglund                   Lag: Marys           33 sek.       
        Hannu Husa                     Lag: Nyköping Strand 33 sek.       
        Fredrik Almberg                -                    33 sek.       
        Mikael Vestin                  Lag: Projektstyrning 33 sek.       
        Lise Bergström                 Lag: Klövern         33 sek.       
        Andrea Gustafsson              Lag: Slowmotions     33 sek.       
        My Landin                      -                    33 sek.       
        Mattias Landin                 -                    33 sek.       
        Anette Blixt Eriksson          Lag: Hillmountain Ru 33 sek.       
        Liliana Carlsson               Lag: Curvorna        33 sek.       
        Lina Nettelbladt               Lag: Marys           33 sek.       
        Sofia Wallin                   -                    33 sek.       
    176 Anders Ericsson                Lag: Sogeti          34 sek.       
        Anders Mohlin                  Lag: Projektstyrning 34 sek.       
        Åsa Melin Kantarp              -                    34 sek.       
        Beatrice Kvist                 -                    34 sek.       
        Emma Blomqvist                 Lag: Brevik 1        34 sek.       
        Carolina Einfeldt              Lag: Gått & Blandat  34 sek.       
        Rebecca Andersen               Lag: Nissebo         34 sek.       
        Michelle Einarsson             -                    34 sek.       
        Mikaela Sundqvist              Lag: Nyköping Strand 34 sek.       
        Max Remnert                    Lag: Bob Beamon Bike 34 sek.       
        Susanna Jurstrand              Lag: Annelies Änglar 34 sek.       
    187 Joakim Gunnarsson              Lag: Sogeti          35 sek.       
        Kristin Braag                  Lag: The Untouchable 35 sek.       
        Anna-Lena Stengård             Lag: Erikas änglar 1 35 sek.       
        Markus Rehnström               -                    35 sek.       
        Linda Nyström                  Lag: Masarna         35 sek.       
        Sofia Sterner Gustafsson       -                    35 sek.       
        Lisa Öberg                     Lag: Jutarns juveler 35 sek.       
        Sara Gustavsson                Lag: Marys           35 sek.       
        Agneta Andersson               Lag: Hillmountain Ru 35 sek.       
        Kerstin Andersson              Lag: Vrena friskola  35 sek.       
    197 Stefan Petersson               Lag: X21 AF Flen     36 sek.       
        Susanne Nord                   -                    36 sek.       
        Cecilia Waldebring             -                    36 sek.       
        Denise Lundh                   Lag: Grant Thornton  36 sek.       
        Peter Lindbom                  -                    36 sek.       
        Erika Nyman                    Lag: Erikas änglar 1 36 sek.       
        maria ringgren                 -                    36 sek.       
        Mats Karlsson                  Lag: Arbetsfamiljen  36 sek.       
        Susanne Gripsholm              Lag: Vrena friskola  36 sek.       
        Susanne Säfström               Lag: Jutarns juveler 36 sek.       
        Sandra Westman-Thunholm        Lag: Vrena friskola  36 sek.       
    208 Annika Johansson               -                    37 sek.       
        Jonas Hoverman                 -                    37 sek.       
        Lotta Karlsson                 Lag: Gått & Blandat  37 sek.       
        Margareta Nilsson              -                    37 sek.       
        Anna-Maria Larsson             -                    37 sek.       
        Saga Persson                   Lag: LF Södermanland 37 sek.       
        Angelika Bergner               Lag: Bob Beamon Bike 37 sek.       
    215 Anders Calltorp                -                    38 sek.       
        Christina Öhman                Lag: OG 35           38 sek.       
        Elin Aldenius                  Lag: Jutarns juveler 38 sek.       
        Ida Johansson                  Lag: Nissebo         38 sek.       
        Maria Wittbom                  Lag: Erikas änglar 2 38 sek.       
        Tina Gustafsson                Lag: Jutarns juveler 38 sek.       
    221 Sara Forsman                   Lag: Marys           39 sek.       
        Theresa Padron                 Lag: Vrena friskola  39 sek.       
        Emma Landeblad                 Lag: Grant Thornton  39 sek.       
        Barbro Lekander                Lag: Vrena friskola  39 sek.       
        Sofia Remnert                  Lag: Liberalerna     39 sek.       
        Igge Ungerman                  -                    39 sek.       
        Markus Östmark                 Lag: Move2run        39 sek.       
        Jessica Einarsson              Lag: Erikas änglar 2 39 sek.       
    229 Pontus Nilsson                 -                    40 sek.       
        Lena Douhan                    Lag: Grant Thornton  40 sek.       
        Cecilia Edenius                -                    40 sek.       
        Ann-Louise Norberg             Lag: Gått & Blandat  40 sek.       
        Ulrika Mossberg                Lag: Curvorna        40 sek.       
        Benita Thornell                Lag: Arbetsfamiljen  40 sek.       
    235 Yin Wu                         -                    41 sek.       
        Ingalill Bergquist             Lag: Masarna         41 sek.       
        Siv Lund                       Lag: The Girls       41 sek.       
    238 Elin Lindkvist                 Lag: Erikas änglar 2 42 sek.       
        Bitte Axelsson                 Lag: The Girls       42 sek.       
        Malin Stål                     Lag: Go4green        42 sek.       
    241 Pia Sundqvist                  Lag: Annelies Änglar 43 sek.       
        Per Swing                      Lag: Livsnjutarna    43 sek.       
    243 Pernilla Åhlfeldt              Lag: Nyköping Strand 44 sek.       
        Per Sandberg                   Lag: The Untouchable 44 sek.       
        Inger Fredriksson              Lag: Annelies Änglar 44 sek.       
        Kerstin Svensson               Lag: Brevik 2        44 sek.       
        Carina Jansson                 Lag: Vrena friskola  44 sek.       
    248 Anna Lång                      Lag: Hillmountain Ru 45 sek.       
    249 Mari Stadig Degerman           Lag: Brevik 2        46 sek.       
    250 Eva Sipos                      Lag: Hillmountain Ru 47 sek.       
    251 Ulrika Ekström                 Lag: Vrena friskola  49 sek.       
    252 Maria Bergström Lövgren        Lag: Curvorna        50 sek.       
    253 Afaf Mattsson Amermousch       Lag: Arbetsfamiljen  51 sek.       
    254 Veronica Vistinmäki            Lag: Go4green        52 sek.       
    255 Elisabeth Svensson             Lag: LF Södermanland 53 sek.       
    256 Tina Wistrand                  Lag: Vrena friskola  54 sek.       
    257 Agneta Lindqvist               Lag: Annelies Änglar 55 sek.       
    258 Jeanette Lidö                  Lag: Brevik 2        57 sek.       
        Emilia Eriksson                Lag: Brevik 1        57 sek.       
    260 Sanna Strömberg                Lag: Gått & Blandat  59 sek.       
        Inger Carlberg                 Lag: The Girls       59 sek.       
    262 Erika Bengtsson                Lag: Go4green        61 sek.       
    263 Gunilla Borg                   Lag: Liberalerna     65 sek.       
    264 Kjell Åkerlind                 Lag: Move2run        66 sek.       
    265 Linda Eriksson                 Lag: Grant Thornton  67 sek.       
        Helene Sveding                 Lag: Grant Thornton  67 sek.       
        Magdalena Palmblad             Lag: Erikas änglar 2 67 sek.       
    268 Stig Enarsson                  Lag: The Girls       68 sek.       
    269 Ann-charlotte Enarsson         Lag: The Girls       69 sek.       
    270 Agneta Hjelm                   Lag: Go4green        70 sek.       
    271 Nils Larsson                   Lag: Arbetsfamiljen  71 sek.       
        Kersin palm                    Lag: Curvorna        71 sek.       
        Ann-Kristin Jädersten          Lag: Erikas änglar 2 71 sek.       
        Lena Nyberg                    Lag: Erikas änglar 2 71 sek.       
        Mimmi Johansson                Lag: Annelies Änglar 71 sek.       
    276 Annelie Lindqvist              Lag: Annelies Änglar 72 sek.       
    277 Gunilla Hultkvist              Lag: Curvorna        74 sek.       
        Jenny Wevel                    Lag: Grillmorsorna 2 74 sek.       
    279 Stina Vertergård               Lag: Grillmorsorna 2 75 sek.       
    280 Linnea Sandstedt               Lag: Grillmorsorna 2 79 sek.       
    281 Eva Carlsson                   Lag: Vrena friskola  84 sek.       
    282 Eva Lund                       Lag: Vrena friskola  86 sek.       
    283 Annelie Ericson                -                    90 sek.       
    284 Bo Arvidsson                   Lag: Liberalerna     95 sek.       
    -   Johan Winell                   -                    - sek.        
    -   Henrik Berglund                Lag: Rehns bygg      - sek.        
    -   Jonas Hultgren                 Lag: Rehns bygg      - sek.        
    -   Jacob Johansson                -                    - sek.        
    -   Jonas Ek                       -                    - sek.        
    -   Peter Regner                   -                    - sek.        
    -   Mats Fröberg                   Lag: Slowmotions     - sek.        
    -   Torbjörn Ekholm                -                    - sek.        
    -   Markus Åkerman                 -                    - sek.        
    -   Kajsa Sten                     -                    - sek.        
    -   Emil Andersson                 -                    - sek.        
    -   Sandra Edhager                 Lag: The Untouchable - sek.        
    -   Fredrik Larsson                Lag: Bob Beamon Bike - sek.        
    -   Linus Pettersson               Lag: Rehns bygg      - sek.        
    -   Anna Lindquist                 -                    - sek.        
    -   Sanna Danielsson               Lag: Slowmotions     - sek.        
    -   Annika Ribbing                 Lag: Erikas änglar 1 - sek.        
    -   Fia Kindborn                   Lag: Vrena friskola  - sek.        
    -   Kamilla Kjell                  Lag: LF Södermanland - sek.        
    -   Johan Hansson                  Lag: Erikas änglar 1 - sek.        
    -   Rasmus Öberg                   -                    - sek.        
    -   Janna Horjö                    Lag: Marys           - sek.        
    -   Conny Edholm                   Lag: The Untouchable - sek.        
    -   Isak Eiderbäck                 -                    - sek.        
    -   Mange Lindeberg                Lag: Rehns bygg      - sek.        
    -   Annika Sauter                  Lag: Move2run        - sek.        
    -   Jenny Eriksson                 Lag: Move2run        - sek.        
    -   Erika Sjöblom                  Lag: Arbetsfamiljen  - sek.        
    -   Linda Ed                       -                    - sek.        

Utskriftsversion av den här sidan



Stigtomtaloppet arrangeras i samarbete med våra partners:




Sunlight Nyköping